بهترین عکس‌های هفته‌ای که گذشت

مجموعه منتخب ما از بهترین عکس‌های خبری که طی هفته گذشته (۲۰ - ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸) در نقاط مختلف دنیا گرفته شدند.

صلاح بن جمال خاشقجی

منبع تصویر، COURTESY OF SAUDI ROYAL COURT/HANDOUT VIA REUTERS

توضیح تصویر،

ولیعهد عربستان سعودی با صلاح بن جمال خاشقجی پسر جمال خاشقجی روزنامه‌نگار منتقد حکومت سعودی که در کنسولگری عربستان در استانبول کشته شد، در ریاض ملاقات کردند.

منبع تصویر، SERGEI GAPON / AFP

توضیح تصویر،

سربازان در حال گذراندن مرحله‌ای از امتحان دشوار عضویت در نیروهای ویژه کلاه قرمز وزارت کشور بلاروس در روستای ولووشچینا، در ۳۰ کیلومتری مینسک.

منبع تصویر، LUONG THAI LINH / EPA

توضیح تصویر،

کارگر باغ وحش در حال غذا دادن به یک اسب آبی را در باغ وحش هانوی در ویتنام. در این باغ وحش بیش از ۸۰۰ حیوان از ۹۰ گونه مختلف نگهداری می‌شود، از جمله سه اسب آبی. این باغ وحش در سال ۱۹۷۷ میلادی تاسیس شده است.

منبع تصویر، ANN WANG / REUTERS

توضیح تصویر،

زائران بودایی با شمع‌های روشن مراسم ماه کامل را در معبد بودایی کیاکتاگو پاگودا، یا صخره طلایی جشن می گیرند . این معبد در ایالت مون میانمار قرار دارد.

منبع تصویر، Image copyrightTORU HANAI / REUTERS

توضیح تصویر،

بازدیدکنندگان در حال قدم زدن در پارک ساحلی هیتاچی ژاپن. این پارک به دلیل گیاهان منحصر بفرد و زیبایش مشهور است. این بخش از پارک پوشیده از نوعی بوته علفی است که در پاییز به رنگ قرمز روشن در می‌آید.

منبع تصویر، PHIL NOBLE / GETTY IMAGES

توضیح تصویر،

پرنس هری و همسرش مگان در حال بازدید از دانشگاهی در سووا در فیجی. این زوج خانواده سلطنتی در اولین سفر رسمی خود، از کشورهای استرالیا، نیوزیلند، فیجی و تونگا بازدید کردند.

منبع تصویر، ILYA NAYMUSHIN / REUTERS

توضیح تصویر،

آلونا ائوتسیسهوا، مدل روسی در حال نمایش هنری زنده بر روی تابلوهای ویکتور واسنتسوف در نمایشگاه هنری سالانه کراسنویارسک روسیه.

منبع تصویر، NELSON ALMEIDA / AFP

توضیح تصویر،

هفته مد در شهر سائوپائولو در برزیل.

منبع تصویر، SUSANA VERA / REUTERS

توضیح تصویر،

سلفی در کنار گله گوسفند در فستیوال سالانه حیوانات در مادرید، اسپانیا. هر سال چوپانان در حالی که از شمال اسپانیا به ‌سمت سرزمین‌های جنوب مهاجرت می‌کنند، حیوانات خود را به نمایش می‌گذارند.

منبع تصویر، JANE BARLOW / PA

توضیح تصویر،

صدها دانشجو در مراسم سنتی کف بازی در کالجی در دانشگاه سنت اندروز فایف دراسکاتلند شرکت کردند. در این مراسم سال اولی‌ها از دانشجویان سال‌های بالاتر که نقش راهنما را برای آنها داشتند تشکر می‌کنند.