هفته‌ای که گذشت به روایت تصاویر

یادبود جان‌باختگان پرواز تهران – کی‌یف در فرودگاه بین‌المللی بوریسپیل اوکراین. حق نشر عکس Getty Images
Image caption یادبود جان‌باختگان پرواز تهران – کی‌یف در فرودگاه بین‌المللی بوریسپیل اوکراین.
تجمع اعتراضی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در تهران، پس از اعلام اصابت موشک از سوی پدافندهوایی سپاه به هواپیمای اوکراینی. حق نشر عکس Getty Images
Image caption تجمع اعتراضی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در تهران، پس از اعلام اصابت موشک از سوی پدافندهوایی سپاه به هواپیمای اوکراینی.
سپاه حق نشر عکس Reuters
Image caption حضور هزاران ایرانی در مراسم تشییع قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس ایران در تهران. سلیمانی در ۳ ژانویه به دستور دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات‌متحده آمریکا در بغداد کشته شد. در حالی که مردم برای تشیع سلیمانی در کرمان جمع شدند، بر اثر ازدحام جمعیت۵۶ نفر کشته و بیش از ۲۰۰ نفر زخمی شدند.
متهم جنسیی حق نشر عکس Reuters
Image caption رزی مک‌گووان، بازیگر و فعال اجتماعی در اولین روز محاکمه هاروی واینستین تهیه کننده فیلم در نیویورک با خبرنگاران خارج از دادگاه صحبت می‌کند. آقای واینستین متهم است که به بیش از ۸۰ زن از جمله خانم مک گووان آزار جنسی رسانده است.
استرالیا حق نشر عکس Reuters
Image caption حداقل نیم میلیارد حیوان در آتش سوزی استرالیا کشته شده‌اند.
بلغارستان حق نشر عکس Reuters
Image caption مردان در آب‌های یخ رودخانه توندژا در طی جشن تجلی مسیح در کالوفر، بلغارستان می‌رقصند. روز تجلی مسیح روایت دیدار سه پادشاه از عیسای نوزاد است.
ویتنام حق نشر عکس AFP
Image caption یک زن در حیاط روستای کوانگ در حومه هانوی، ویتنام، چوبهای بخور خشک شده را برای جشن‌های سال نو جمع می‌کند.
جشنواره یخی حق نشر عکس AFP
Image caption مجسمه‌های یخی در جشنواره سالانه یخ و برف هاربین در استان هیلونگجیانگ در شمال شرقی چین. این جشنواره یکی از بزرگترین در نوع خود در جهان است و حدود ۲۲۰ هزار متر مکعب یخ و برف برای ایجاد آن در نظر گرفته شده است.
ونزوئلا حق نشر عکس AFP
Image caption خوان گوآیدو رهبر مخالفان ونزوئلا در حال ورود به مجلس شورای ملی، در کاراکاس. نیروهای امنیتی مانع ورود آقای گوائدو به ساختمان مجلس شورای ملی شدند. وی تلاش می‌کند در رای گیری شرکت کند تا دوباره وی را به عنوان سخنگو انتخاب کنند.
شتر حق نشر عکس AFP
Image caption شترها در محاصره خودروها و مردم برای خرید و فروش در طی جشنواره سالانه شتر شاه عبدالعزیز در روما، شرق ریاض، پایتخت عربستان سعودی.
برف حق نشر عکس PA Media
Image caption راسون رابینسون، از ساکنین روستای ننتهد، در شمال شرق انگلستان، برف را از روی ماکت روستایی که در حیاط خود ساخته است پاک می‌کند.
آتشفشان حق نشر عکس AFP
Image caption از آتشفشان "پوپوکاتپله" در "پوئبلا" مرکز مکزیک، خاکستر ، سنگ و دود را به هوا برخاسته است. دود به ۳۰۰۰ متر به آسمان رسید. هیچ کس مجروح نشده است.

حقوق تمام عکسها متعلق به صاحبان آن است.

موضوعات مرتبط