هفته‌ای که گذشت به روایت تصاویر

قاسم سلیمانی حق نشر عکس ARIF ALI
Image caption پوستر قاسم سلیمانی فرمانده سابق سپاه قدس در دست یک دختر پاکستانی در حالی که در یک تظاهرات ضدآمریکایی علیه قتل این فرمانده ارشد ایرانی شرکت کرده، در ۱۲ ژانویه سال ۲۰۲۰.
معترضین در جریان تظاهرات جلوی سفارت انگلیس حق نشر عکس Majid Saeedi
Image caption معترضین در جریان تظاهرات جلوی سفارت انگلیس در ۱۲ ژانویه سال ۲۰۲۰ در تهران، پوسترهای قاسم سلیمانی را نمایش دادند و پرچم های کشور‌های آمریکا انگلیس و اسرائیل را سوزاندند.
هواپیمای اوکراین حق نشر عکس Getty Images
Image caption مردم تهران برای یادبود جانباختگان سقوط هواپیمای اوکراین و اعتراض به علت سقوط این هواپیما در مقابل دانشگاه امیر کبیر جمع شدند. ایران بعد از چند روز تکذیب، اعلام کرد هواپیمای اوکراین به دلیل اصابت "ناخواسته"موشک نیروی هوافضای سپاه سقوط کرده است و همه ۱۷۶ سرنشین آن را کشته شدند.
اعتراضات حق نشر عکس Win McNamee
Image caption اعتراضات ضد جنگ و ضد تحریم علیه ایران
صاعقه حق نشر عکس Getty Images
Image caption برخورد صاعقه به ستون خاکستر آتشفشان طال در شهر تاگای، فیلیپین. مقامات محلی تخلیه ساکنین نزدیک آتشفشان را آغاز کرده اند.
ساکنان پشت بام خاکسترهای آتشفشانی را از فوران آتشفشان طال در ۱۴ ژانویه سال ۲۰۲۰ در لورل، استان باتنگاس ، فیلیپین تمیز می کنند. حق نشر عکس Ezra Acayan
Image caption ساکنان پشت بام‌ها را از خاکسترهای آتشفشانی ناشی از فوران آتشفشان طال در ۱۴ ژانویه سال ۲۰۲۰ در لورل، استان باتنگاس ، فیلیپین تمیز می کنند.
زلزله حق نشر عکس REUTERS
Image caption یک بازمانده از زلزله سال ۲۰۱۰ در هائیتی در یک رویداد در سانتو دومینگو، جمهوری دومینیکن، برای برگزاری دهمین سالگرد فاجعه، فوتبال بازی می کند. این زمین لرزه، که در مقیاس ریشتر ۷.۰ ریشتر بود ، پورت آو پرنس ، پایتخت هائیتی را ویران کرد و باعث کشته شدن نزدیک به سیصد هزار نفر شد.
سیدنی حق نشر عکس AFP
Image caption در بادبان‌های خانه اپرای سیدنی، عکس‌هایی بر روی آن نمایش داده شده تا از خدمات اورژانس و داوطلبانی که در عملیات مهار آتش سوزی در استرالیا قدردانی کنند.
دموکرات حق نشر عکس Scott Olson
Image caption در حاشیه مناظره نامزدهای حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، الیزابت وارن و برنی سندرز در حال صحبت با یکدیگرند در حالیکه تام استایر، نظاره‌گر این گفتگو است.
اعتراضات حق نشر عکس NurPhoto
Image caption اعتراضات ضد آمریکایی پس از خظبه‌های نماز جمعه که توسط رهبر ایران آیت لله علی خامنه ای برگزار شد.

حقوق تمام عکسها متعلق به صاحبان آن است.

موضوعات مرتبط