هفته‌ای که گذشت به روایت تصاویر

پل پرنس ولز حق نشر عکس NATIONAL POLICE AIR SERVICE VIA PA
Image caption عکسی هوایی از مه بالای پل پرنس ولز. این پل با عبور از رودخانه سی ورن ،رابط بین انگلستان و ولز است.
نشست برلین حق نشر عکس Sean Gallup
Image caption نخست وزیر انگلیس، بوریس جانسون (چپ) به همراه سایر شرکت کنندگان در نشست برلین؛ برای موافقت با طرح منع حمایت تسلیحاتی از طرف‌های درگیر در لیبی. از جمله شرکت کنندگان آنگلا مرکل صدراعظم آلمان، امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه، رئیس جمهور روسیه، ولادیمیر پوتین، وزیر امور خارجه ایالات متحده، مایک پومپئو و رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان.
جشنواره حق نشر عکس Ulet Ifansasti
Image caption برگزاری کارنوال خیابانی در شهر سولو، اندونزی. این جشنواره به عنوان مقدمه‌ای برای سال نو چینی برگزار می شود
ویروس حق نشر عکس Getty Images
Image caption کودکان چینی با ماسک‌های محافظ در پی انتشار ویروس مرگبار کرونا در حالی که منتظر سوار شدن به قطار در ایستگاه راه‌آهن پکن هستند. برای کنترل و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در چین، راه‌های ورود و خروجی دومین شهر در این کشور بسته شده است.
دونالد ترامپ حق نشر عکس JIM WATSON
Image caption نگاه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به خبرنگاران پس از کنفرانس مطبوعاتی در مجمع جهانی اقتصاد در داووس، سوئیس، در تاریخ ۲۲ ژانویه
سیل در استان سیستان و بلوچستان، حق نشر عکس Getty Images
Image caption زنان بلوچ در حال حمل وسایل خود پس از سیل در استان سیستان و بلوچستان، سیل در جنوب این استان از حدود سه هفته پیش آغاز شده و خسارات فراوانی را به این استان وارده کرده است.
چین حق نشر عکس AFP
Image caption عکسی بیل‌های مکانیکی مشغول به کار برای ساخت بیمارستان جدیدی برای معالجه بیماران ویروس مرگبار کرونا در شهر ووهان. چین برای درمان بیماران در این شهر که مرکز شیوع بیماری قرار دارد ، قصد دارد در طول ۱۰ روز بیمارستان جدیدی را بسازد.
ویروس جدید حق نشر عکس AFP
Image caption زن و پسری برای جلوگیری از ویروس کرونا ماسک‌های محافظ پوشیده‌اند و جلوی پرتره رهبر قبلی حزب کمونیست چین در پکن سلفی می گیرند. جشن‌های سال نو که بخشی از مراسم‌های ملی این کشور است برای کنترل شیوع ویروس جدید لغو شدند.
نخست‌وزیر انگلیس حق نشر عکس Reuters
Image caption بوریس جانسون، نخست‌وزیر انگلیس در اجلاس سرمایه گذاری انگلیس و آفریقا از غرفه شرکت‌ها بازدید کرد. این اجلاس با هدف تشویق سرمایه گذاری و تجارت بین المللی جدید در لندن برگزار شد.
گرتا تونبرگ حق نشر عکس AFP
Image caption مجله تایم گرتا تونبرگ، فعال محیط زیست سوئدی را به عنوان شخصیت سال ۲۰۱۹ انتخاب کرده است، او در جلسه کنگره سالانه مجمع اقتصادی جهانی در داووس شرکت کرد. وی در سخنرانی خود، رهبران جهان را به دلیل عدم كوشش كافی برای انتشار آلاینده های كربن، سرزنش كرد
استرلیا حق نشر عکس EPA
Image caption گروهی در حال دوچرخه سواری از منطقه‌ای در استرلیا که بر اثر آتش سوزی ماه‌های ‌گذشته از بین رفته‌. هر چند که شرق استرالیا کمتر از سایر مناطق در معرض آتش سوزی بود، اما بر اثر وسعت زیاد آتش‌سوزی در ماه دسامبر آتش به این منطقه هم سرایت کرد و تصور می شود که تا یک سوم انگورها که برای صنعت شراب استفاده دارد نابود شده‌اند.

حقوق تمام عکسها متعلق به صاحبان آن است.

موضوعات مرتبط