هفته‌ای که گذشت به روایت تصاویر

هواپیمای مسافربری خطوط هوایی کاسپین حق نشر عکس Getty Images
Image caption یک هواپیمای مسافربری خطوط هوایی کاسپین در زمان فرود در بندر ماهشهر "به علت نقص فنی" از باند خارج شد و در محیطی بیرون از محدوده فرودگاه متوقف شد.
هواپیمای بمب افکن حق نشر عکس Getty Images
Image caption سرنگونی یک هواپیمای آمریکایی در منطقه "ده یاک" افغانستان که تحت کنترل طالبان است. گروه طالبان اعلام کرده که هواپیمای نظامی حامل "افسران بلندپایه استخباراتی" آمریکایی در غزنی از سوی افراد این گروه "سقوط داده شده" است.
لرزه حق نشر عکس Getty Images
Image caption ویرانی پس از وقوع زمین لرزه به قدرت ۶.۸ در استان الازیغ ترکیه. این زلزله به کشته شدن دستکم ۳۸ نفر و مجروح شده ۱۶۰۰ نفر منجر شده است.
چین حق نشر عکس Getty Images
Image caption یک زوج که با ماسک صورت‌شان را پوشانده‌اند در مترو یکدیگر را در سال نو چینی در آغوش گرفته و بوس می‌کنند.
آوارگان سوری حق نشر عکس Getty Images
Image caption آوارگان سوری از طریق هازانو در حومه شمال استان ادلب به سمت مناطقی در نزدیکی مرز ترکیه فرار می کنند.
دونالد ترامپ حق نشر عکس Getty Images
Image caption دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در کاخ سفید استقبال می کند. آقای ترامپ برنامه برای حل مناقشه اسرائیل و فلسطین موسوم به معامله قرن را اعلام خواهد کرد.
نایجل فاراژ حق نشر عکس Getty Images
Image caption نایجل فاراژ رهبر حزب برگزیت و عضو پارلمان اروپا، جوراب خود را در جلسه پارلمان اروپا نشان می دهد که در آن قرار است توافق نامه برگزیت را در ۲۹ ژانویه سال ۲۰۲۰ در بروکسل بلژیک ، تصویب کند. بریتانیا در تاریخ ۳۱ ژانویه رسماً اتحادیه اروپا را ترک کرد.
توریست‌های چینی حق نشر عکس Reuters
Image caption توریست‌های چینی که ماسک‌های محافظ پوشیده‌اند، در یک معبد در بانکوک پایتخت تایلند دعا می کنند. سازمان بهداشت جهانی به دلیل شیوع ویروس کرونا، که منشاء آن در ووهان چین است، اعلام وضعیت اضطراری کرده است. بیش از ۳۰۰ نفر در چین در اثر این ویروس جان باخته‌اند.
کوبی برایانت حق نشر عکس REUTERS
Image caption کوبی برایانت، اسطوره بسکتبال آمریکا و دخترش جیانا همراه با هفت نفر دیگر در اثر سانحه سقوط هلیکوپتر در کالیفرنیا جان خود را از دست دادند.
برگزیت حق نشر عکس AFP
Image caption پس از تصویب توافق نامه برگزیت در بروکسل، صحنه‌های عاطفی به وجود آمد و اعضای انگلیس برای آخرین بار پارلمان را ترک کردند.
وضعیت بازنشستگی حق نشر عکس AFP
Image caption آتش نشانان بالای مجسمه‌ای در شهر پاریس و در خلال اعتصاب‌ در اعتراض به وضعیت بازنشستگی دراین کشور.
آفتابگردان حق نشر عکس PA Media
Image caption یک بچه آفتاب‌پرست، در باغ وحش چستر، در انتهای یک مداد نشسته است. این نوع آفتابگردان تنها در جنگلهای ساحلی تانزانیا یافت می شود، آنها می توانند با تغییر رنگ خود را همرنگ محیط کنند
پاندا حق نشر عکس Getty Images
Image caption یکی از توله‌های دوقلوی پنج ماهه منگ یوان(پائول) در باغ وحش برلین در کنار مادرش منگ منگ دیده می شود. توله های دوقلوی با نام مستعار پیت(منگ شیانگ) و پائول در ماه اوت سال گذشته میلادی به دنیا آمدند و اولین پاندایی هستند که در آلمان به دنیا آمده‌اند.

حقوق تمام عکسها متعلق به صاحبان آن است.

موضوعات مرتبط