هفته‌ای که گذشت به روایت تصاویر

عراق حق نشر عکس Getty Images
Image caption علامت پیروزی یک معترض در حین تظاهرات ضد دولتی علیه نخست وزیر جدید عراق در نجف
سوریه حق نشر عکس AAREF WATAD
Image caption تجمع اعتراضی سوری‌ها در شهر حرم واقع در شمال ادلب در مرز با ترکیه
ووهان حق نشر عکس Stringer
Image caption مردی از بزرگراه خالی در شهر ووهان چین عبور می‌کند. تعداد کسانی که در چین از ویروس کرونا فوت کرده اند به ۳۶۱ نفر رسیده و موارد دیگری در کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده، کانادا، استرالیا، ژاپن، کره جنوبی، هند، انگلستان، آلمان، فرانسه گزارش شده است.
چین حق نشر عکس Getty Images
Image caption مرد چینی در یک خیابان تجاری خالی و خاموش در پکن
ونالد ترامپ حق نشر عکس Reuters
Image caption با پایان یافتن نطق سالانه دونالد ترامپ در کنگره، نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان متن سخنرانی آقای ترامپ را پاره کرد. آقای ترامپ در حین ورود به ساختمان و پس از ارائه متن سخنرانی به خانم پلوسی از دست دادن با او خودداری کرده بود.
هواپیمای خطوط هوایی حق نشر عکس Getty Images
Image caption یک هواپیمای خطوط هوایی پگاسوس ترکیه هنگام فرود در فرودگاه صبیحه گوکچن استانبول پس از لغزیدن و خروج از باند سه تکه شده است. این حادثه سه کشته و ۱۵۰ مجروح بر جا گذاشت
رهبر ارکست حق نشر عکس Reuters
Image caption رباتی در حال رهبری ارکستر در آکادمی هنرهای نمایشی شارجه در امارات متحده عربی
بیماری کرونا حق نشر عکس AFP
Image caption یک مسافر با استفاده از دستگاه دماسنج علائم ویروس کرونا را در فرودگاه بین المللی کوالالامپور در مالزی بررسی می کند. در زمان نوشتن این متن، این ویروس ۶۳۸ نفر را کشته و بیش از ۳۱۰۰۰ نفر را در سرزمین اصلی چین آلوده کرده و در بیش از ۲۵ کشور شیوع یافته است.
شهر ووهان حق نشر عکس Getty Images
Image caption بیمارستان یک هزار تختخوابی جدید شهر ووهان که کانون انتشار ویروس کرونا در چین، در طول ساخت این بیمارستان مردم میتوانستند از طریق دوربین‌های مدار بسته روند ساخت آن را از تلویزیون ببینند. دولت چین این بیمارستان را برای فراهم کردن امکان درمان مبتلایان به این ویروس کرونا در کمتر از ده روز ساخته است.
ویروس کرونا در کره جنوبی حق نشر عکس Reuters
Image caption با وجود ترس از شیوع ویروس کرونا، هزاران زوج در مراسم عروسی که توسط فدراسیون خانواده برای صلح و اتحاد جهانی در کره جنوبی برگزار شد، شرکت کردند. کره جنوبی ۲۴ مورد مبتلا به ویروس را تأیید کرده است.
سگ حق نشر عکس AFP
Image caption سگی با شنل منتظر در پشت صحنه هفدهمین نمایشگاه سالانه نمایش مد حیوانات خانگی در نیویورک
فضانورد ناسا حق نشر عکس EPA
Image caption کریستینا کوچ، فضانورد ناسا، اندکی پس از فرود آمدن کپسول فضایی روسی در منطقه دور افتاده در کاراگاندا قزاقستان. خانم کوچ پس از گذراندن ۳۲۸ روز در ایستگاه فضایی بین المللی طولانی ترین پرواز فضایی را توسط یک زن انجام داد
خرس قطبی حق نشر عکس PA Media
Image caption خرس قطبی تازه وارد در پارک حیات وحش یورکشایر در انگلستان

حقوق تمام عکسها متعلق به صاحبان آن است.

موضوعات مرتبط