نتفلیکس، ملکه جدید بریتانیا را معرفی کرد

سریال تاج

منبع تصویر، NETFLIX

توضیح تصویر،

ایملدا استانتون در فصل پنجم سریال تاج جانشین اولیویا کولمن در نقش ملکه بریتانیا می شود

نتفلیکس، شرکت تولید و پخش آنلاین فیلم وسریال، اولین تصویر از ایملدا استانتون، بازیگری که قرار است در سری پنجم مجموعه تلویزیونی تاج (The Crown) نقش ملکه بریتانیا را بازی کند، منتشر کرده است.

نتفلیکس این تصویر را در توییتر خود منتشر کرده و گفته که این "نگاهی اولیه" از ملکه جدید در این درام سلطنتی است.

ایملدا استانتون ۶۵ ساله نقش کلر فوی و اولیویا کولمن را بازی می‌کند که در سری‌های قبل این سریال نقش ملکه را برعهده داشند.

نتفلیکس گفته که فصل ششم و آخر این سریال، زندگی ملکه را در سال های آغازین قرن بیست و یکم به تصویر می‌کشد.

فصل های پنجم وششم سریال " تاج" حوادث خانواده سلطنتی در دهه ۱۹۹۰ میلادی را شامل می‌شود. دهه‌ای که شاهد جدایی شاهزاده چارلز، ولیعهد و دایانا، شاهزاده ولز، به پایان رسیدن ازدواج دوک یورک و سارا فرگوسن، آتش سوزی در قلعه ویندزور و مرگ پرنسس دایانا بود.

منبع تصویر، NETFLIX/GETTY IMAGES

توضیح تصویر،

کلر فوی (چپ) نقش ملکه الیزابت دوم (راست) را در سریال "تاج" بازی کرده

ایملدا استونتون که برای بازی در فیلم "ورادریک" در سال ۲۰۰۴ نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر شده بود، در این فصل جایگزین اولیویا کولمن شده که به خاطر بازی در نقش ملکه بریتانیا در فصل سوم این سریال، جایزه بهترین بازیگر گلدن گلوب را بدست آورد.

لسلی منویل، بازیگر نامزد اسکار نقش شاهزاده مارگارت، خواهر ملکه، را در فصل پنجم برعهده خواهد داشت. این نقش را پیش از این هلن بونهام کارتر و ونسا کربی بازی کرده بودند.

جاناتان پرایس، نقش دوک ادینبورگ، همسر ملکه، و الیزابت دبیکی، نقش پرنسس دایانا را در مقابل دومنیک وست در نقش شاهزاده چارلز بازی خواهند کرد.

جانی لی میلر هم نقش جان میجر، نخست وزیر سابق را برعهده خواهد داشت.