آنی لنوکس: موزیک-ویدئوهای اخیر پورنوگرافی هستند

آنی لنوکس در دهه هشتاد میلادی با گروه یوریتمیکس به شهرت رسید
توضیح تصویر،

آنی لنوکس در دهه هشتاد میلادی با گروه یوریتمیکس به شهرت رسید

آنی لنوکس، ستاره موسیقی پاپ برخی از موزیک-ویدئوهای سالهای اخیر را "تیره" و "پورنوگرافی" خواند.

او در گفت‌و‌گو با شبکه ۵ رادیو بی‌بی‌سی گفت: "من کاملا خواهان آزادی بیان هستم. اما این (ویدئوها) چیزی ورای آزادی بیان است و به وضوح نمونه ای از پورنو به حساب می آید."

او گفت: "چگونه می توانید کودکان تان را از دیدن این ویدئوها بازدارید؟ شما نمی خواهید دختر هفت ساله‌تان برقصد و باسنش را بلرزاند."

این خواننده سرشناس خواهان آن شده که موزیک-ویدئوها نیز مانند فیلم ها رده‌بندی سنی شوند.

او پیشتر در صفحه فیس‍بوکش نوشته بود که اگر ستاره ای ویدئویی تولید می کند که حاوی "پورنوی ملایم و یا اجرای زنده بشدت سکسی" است، باید فقط برای بزرگسالان قابل دسترس باشد.

توضیح تصویر،

مایلی سایرس در میانه اجرا خود در مراسم MTV لباس اصلی خود را در آورد و با یک بیکینی به رنگ پوست، روی صحنه به رقص و آواز ادامه داد

در پی رقص تحریک آمیز مایلی سایرس با رابین تیک در مراسم اهدای جوایز MTV که ماه گذشته برگزار شد، عده ای از خوانندگان از جمله شیند اوکانر واکنش منفی نشان دادند.

مایلی سایرس در میانه این اجرا، لباس اصلی خود را در آورد و با یک بیکینی به رنگ پوست، روی صحنه به رقصیدن و آواز خواندن ادامه داد و بعد با رقص باسن در مقابل رابین تیک که اشاره‌های آشکار جنسی داشت، به برنامه ادامه داد. منتقدان پوشش و حرکات او را "زننده" خواندند.

بریتنی اسپیرز، ریانا و لیدی گاگا از دیگر ستارگان موسیقی پاپ هستند که برخی از ویدئوها و اجراهای زنده آنها با واکنش منفی رو به رو شده است.

با این حال آنی لنوکس از خواننده ای نام نبرده و گفته است: "من هیچ مخالفتی با این هنرمندان ندارم. حرکات جنسی و شهوانی هیچ اشکالی ندارد و به نظرم این هنرمندان زیبا هستند. کارشان عالی است. اما اجراهای آنها برای سنی خاصی مناسب است."

او گفت: "فکر نکنم پدر و مادری در این کشور باشند که صادقانه مخالفتی نداشته باشند که پسر یا دخترشان این ویدئوها را ببینند."