عکس: مواد خوراکی که مارک‌دار شدند

موزه طراحی سانفرانسیسکو نمایشگاهی از آثار پدی مرگوی را برپا کرده است. آثار او فرهنگ مصرف گرایی جهان را زیر سئوال می برد.

'iMilk by Apple' Peddy Mergui,  Courtesy of Museum of Craft and Design
توضیح تصویر،

موزه طراحی سانفرانسیسکو نمایشگاهی از آثار پدی مرگوی را برپا کرده است. این هنرمند مقیم تل آویو، برندهای معروفی مانند اپل را روی بسته بندی مواد غذایی درج کرده، تا فرهنگ مصرف گرایی غالب در جهان را زیر سئوال ببرد. عکس: آی میلک (iMilk by Apple)

توضیح تصویر،

پدی مرگوی در کارهای خود در عین حال تلاش می کند تا فاصله میان طراحی کالا و اخلاقیات را نشان دهد. عکس: بیسکویت پتی بور با مارک دولچه و گابانا.

توضیح تصویر،

گفته می شود که آثار نشان دهنده این واقعیت است که چگونه برندهای معروف از نگاه بسیاری، بازتاب دهنده موقعیت خاص یا برخورداری از یک سبک زندگی موفق است. عکس: تخم مرغ ورساچی.

توضیح تصویر،

نمک و فلفل با مارک ارمس (Hermès)... آیا با دیدن این آثار، هنگام خرید یک محصول مارک دار در آینده، کمی بیشتر تأمل می کنیم؟

توضیح تصویر،

آرد سفید، از پرادا.

توضیح تصویر،

شیرخشک بچه، از شانل.

توضیح تصویر،

ماستِ تیفانی. به گفته مسئولان موزه طراحی سانفرانسیسکو، این آثار صرفا نتیجه آزادی بیان در عرصه خلاقیت هنری بوده و هدف از به نمایش گذاشتن آنها، تخریب یا انتقاد از برندها نیست.

توضیح تصویر،

پدی علاوه بر کار طراحی، استاد و عضو ارشد موسسه فن آوری خولون نیز هست و در زمینه برندها، بسته بندی و ارتباطات بصری تدریس می کند.

توضیح تصویر،

نمایشگاه آثار پدی مرگوی تا ۱۵ ژوئن ۲۰۱۴ در موزه طراحی و هنرهای دستی سانفرانسیسکو در آمریکا برپاست.