'تلاش برای رفع ممنوع‌التصویری' علی ضیاء، مجری تلویزیون ایران

علی ضیاء از پرویز مظلومی پوزش خواسته است
توضیح تصویر،

علی ضیاء از پرویز مظلومی پوزش خواسته است

فضل‌الله شریعت پناهی، مدیر گروه اجتماعی شبکه یک تلویزیون ایران از "تلاش‌ها برای رفع ممنوع‌التصویری" علی ضیاء، مجری برنامه "امشب" خبر داد.

آقای شریعت پناهی در عین حال گفته است که احتمال دارد پخش برنامه "امشب" تا مشخص شدن وضعیت علی ضیاء به تاخیر بیفتد.

پس از پایان بازی پرسپولیس و استقلال، علی ضیاء که در جمع هواداران پرسپولیس در کافه‌ای در تهران حضور داشت، با شعارهایی همصدا شد که به دلخوری پرویز مظلومی و هواداران استقلال، و ممنوع التصویری او انجامید.

علی اصغر پورمحمدی، معاون سازمان رادیو و تلویزیون ایران، در توضیح دلیل ممنوع التصویری آقای ضیاء گفت: "به دلیل اینکه کلیپی از این مجری در فضای مجازی منتشر شده که این مجری در این کلیپ به هواداران و سرمربی استقلال توهین کرده است، همچنین آن مجلس از لحاظ شرعی مشکل داشته و مختلط بوده و آن مجری حرکات نامتعارفی انجام داده، علی ضیاء تا اطلاع ثانوی ممنوع‌التصویر است."

آقای پورمحمدی گفته است: "باید پرونده این مجری در ادارات مربوط به مجریان در سازمان صدا و سیما بررسی و تصمیم مورد نظر در مورد او گرفته شود ولی تا زمان اعلام نتیجه این مجری ممنوع‌التصویر است و باید منتظر ماند و دید رأی امور رسیدگی به تخلفات مجریان چه می‌شود. علی ضیاء اجازه اجرا در رادیو، تلویزیون و سیمای استان‌ها را در کل صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ندارد."

در روزهای گذشته، علی ضیاء به دیدار مظلومی رفته و از او عذرخواهی کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، پرویز مظلومی نیز با بیان اینکه او را بخشیده، گفت: "از همه هواداران و مردم می‌خواهم که اگر به من و استقلال احترام می‌گذارند این مسئله را تمام کنند و صدا و سیما هم به جوانی این مجری رحم کند و او را ببخشد."

برنامه "امشب" یک جنگ شبانه است که از شبکه یک تلویزیون ایران پخش می‌شود که در حال حاضر پخش آن متوقف شده است.

مدیر گروه اجتماعی شبکه یک گفته است: "هنوز مجری دیگری برای برنامه "امشب" انتخاب نشده است. هدف ما این است که اگر قرار است برنامه "امشب" روی آنتن برود با اجرای خود ضیاء باشد و برای این منظور ممکن است تولید و پخش این برنامه به تاخیر بیفتد. ممکن است با تاخیر در پخش برنامه "امشب" برنامه ای با موضوع و عنوان دیگری راه اندازی شود که از تیم جدیدی هم بهره خواهد گرفت."