تماس با ما

بخش فارسی بی‌بی‌سی از نظرهای بینندگان برنامه ‏های تلویزیونی، شنوندگان برنامه‌ های راديو و مراجعان به سايت بی‌بی‌سی فارسی، استقبال می کند. بی بی سی معيارهای دقيقی برای حصول اطمينان از رعايت بيطرفی و انصاف در ارائه مطالب و گزارشهای خود دارد. لطفاً در صورتی که انتقادی نسبت به رعايت اين مسأله در مورد هر يک از برنامه های بخش فارسی بی‌بی‌سی داريد، ما را از نظر خود آگاه سازيد. آدرس پست الکترونيک ما

persian@bbc.co.uk

اطلاعاتی که اینجا وارد می کنید پردازش می شود، هم به دست بی بی سی، هم به دست مجموعه های خدماتی مرتبط که برای اداره سیستمهای جذب مخاطب و رسیدگی به شکایات و با هدف خبررسانی و ارزیابی نظرات شما به ما کمک می کنند. بی بی سی  و ارایه دهندگان خدمات به آن، اطلاعات شما را منطبق با سیاست نگهداری داده ها در بی بی سی و قوانین حفظ داده ها نگه می دارند. بی بی سی اطلاعات شما را بر مبنای منافع مشروعش به عنوان یک رسانه و برای برقراری ارتباط و پاسخ گفتن به نظرات و دغدغه های مخاطبان پردازش می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه بی بی سی با داده های شما چه کار می کند، به صفحه اصول دایر بر حریم شخصی در بی بی سی مراجعه کنید. اگر از بی بی سی به خاطر شیوه برخورد با اطلاعات شخصیتان شکایت کردید و پاسخ ما راضیتان نکرد، می توانید به دفتر کمیسیون اطلاعات بریتانیا شکایت کنید.

اگر شکایتی از برنامه ها یا محتوای وبسایت بی بی سی فارسی دارید از طریق این صفحه برای ما بفرستید.

نظرات و پیشنهادات شما برای ما بسیار ارزشمند هستند و به ما کمک می‌کنند تا بتوانیم خدمات بهتری را برای مخاطبان خود ارائه کنیم.

متأسفانه به دلیل تعداد زیاد مخاطبانی که روزانه با ما تماس می‌گیرند امکان پاسخگویی به تمام مکاتبات وجود ندارد.

نشانی پستی بخش فارسی بی‌بی‌سی در لندن:

BBC Persian

5th Floor

BBC Broadcasting House

Portland Place

London W1A 1AA

United Kingdom

نمابر (فکس) بخش فارسی: ۰۰۴۴۲۰۷۲۴۰۴۶۳۸

Your contact details
Disclaimer