به اشتراک‌گذاری (هم‌رسانی) در سایت بی بی سی

شما با استفاده از دگمه "هم‌رسانی" می توانید محتوای سایت موبایل بی بی سی را با دوستان خود، از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی، شریک شوید.

هم‌رسانی با ایمیل چگونه است؟

با این گزینه شما می توانید محتوای سایت بی بی سی را با استفاده از حساب ایمیلی که روی گوشی موبایل خود تنظیم کرده اید، با دیگران به اشتراک بگذارید.

این گزینه چگونه کار می کند؟

اگر صفحه ای را در سایت موبایل بی بی سی دیدید که می خواستید آن را هم‌رسان کنید، روی "هم‌رسانی" کلیک کنید. ایمیلی باز خواهد شد و شما می توانید به فهرست نشانی های خود (کانتکت ها) دسترسی داشته باشید و پیامی را تایپ کنید که به همراه لینک صفحه فرستاده خواهد شد.

چرا این دگمه در صفحه من کار نمی کند؟

برای استفاده از این خدمات، باید حساب ایمیلی را روی گوشی خود نصب کرده باشید. اگر نمی دانید که چگونه این کار را بکنید لطفا به دفترچه راهنمای گوشی خود مراجعه کنید.

هزینه این سرویس چقدر است؟

بی بی سی هزینه ای از شما بابت این کار دریافت نخواهد کرد، ولی اپراتور تلفن همراه شده ممکن است برای ارتباط اینترنتی مبلغی از شما مطالبه کند. اگر مطمئن نیستید هزینه دیتای شما چقدر است با اپراتور خود تماس بگیرید.

آیا بی بی سی اطلاعات مربوط به مرا در جایی ذخیره می کند؟

خیر. به دلیل آنکه شما از حساب ایمیل خودتان برای به اشتراک گذاری استفاده می کنید، اطلاعات شخصی یا پیامی که در ایمیلتان می نویسید، توسط بی بی سی نگهداری نمی شود.

هم‌رسانی از طریق شبکه های اجتماعی چگونه است؟

این گزینه به شما امکان می دهد که محتوای سایت بی بی سی را از طریق شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، توییتر یا گوگل پلاس با دیگران به اشتراک بگذارید.

این سرویس چگونه کار می کند؟

اگر صفحه ای را در سایت بی بی سی دیدید که می خواستید آن را به اشتراک بگذارید، روی لوگوی مربوطه در قسمت هم‌رسانی که در پایین صفحه است، کلیک کنید. با این کار شما به آن سایت اجتماعی منتقل می شوید و می توانید در آن با استفاده از نام کاربری و حرف رمزتان، صفحه را به اشتراک بگذارید. می توانید پیامی بنویسید و عکسی هم به همراه صفحه در آن سایت نصب خواهد شد.

چرا من مستقیما به صفحه هم‌رسانی می روم و نیازی نیست که حرف رمزم را وارد کنم؟

در بعضی از گوشی های موبایل حرف رمز و نام کاربری شما توسط سایت های اجتماعی ذخیره می شود و به این ترتیب نیازی نیست که هر بار این اطلاعات را برای ورود به سایت، وارد کنید.

آیا بی بی سی اطلاعات شخصی مرا ذخیره می کند؟

خیر. به دلیل آنکه شما مستقیما به حساب کاربری خودتان در سایت های اجتماعی وارد می شوید، ما به اطلاعات شخصی، حرف رمز شما یا پیامی که می نویسید، دسترسی نداریم.