نوروز با شما

زمان زیادی تا عید نوروز باقی نمانده و بوی بهار از همین حالا به مشام می رسد.

حتما این روزها حسابی مشغول خرید عید و تدارک برای تعطیلات سال نو هستید، بی بی سی هم به شما وعده می دهد که برای ارسال پیام های تبریک شما به خانواده و دوستانتان برنامه ای ویژه تدارک دیده است.

اگر می خواهید برای خانواده و دوستان خود در هر جای جهان که هستند، پیام های تبریک عید بفرستید و اگر مایل هستید سفره هفت سین شما یا عکس ها و فیلم هایتان از نوروز را دیگران هم تماشا کنند، برنامه "نوبت شما" این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد.

این برنامه در روز اول عید، دوبار به صورت زنده پخش می شود (برنامه اول از ساعت 18:15 تا 19 به وقت ایران و از ساعت 19:15 تا 20 به وقت افغانستان؛ همچنین برنامه دوم از ساعت 20:15 تا 21 به وقت ایران و از 21:15 تا 22 به وقت افغانستان). شما می توانید از همین حالا برای شرکت در برنامه اعلام آمادگی کنید. شماره های خود، عکس ها و فیلم هایتان را برای ما بفرستید تا در برنامه "نوبت شما" ویژه نوروز پخش کنیم.

می توانید آنها را از طریق ايميل به نشانى shoma@bbc.co.uk برای ما بفرستید و یا از طریق صفحه "صدای شما" بر روی وب سایت بی بی سی فارسی، آنها را آپلود کنید.

همچنین اگر مایل هستید که به صورت تصويرى و با وبكم در برنامه شركت كنيد، لطفا به ما ايميل بزنيد تا شما را راهنمايى كنيم. شما می توانيد نظرات خودتان را به وسيله موبايل يا وب­كم، به صورت تصويرى ضبط و براى ما ارسال كنيد تا در طول برنامه پخش شود.