بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران در مقدماتی جام‌جهانی؛ نظرات شما

حق نشر عکس EPA

تیم ملی فوتبال ایران ایران که در بازی نخست از رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی با ترکمنستان ۱-۱ مساوی کرده بود روز پنجشنبه با گوام بازی کرد. ایران در دومین بازی خود توانست گوام را که با دو پیروزی صدرنشین گروه بود با نتیجه پرگل ۰-۶ شکست دهد. ایران سه‌شنبه هفته آینده هم باید با هند بازی کند.

نظر شما در مورد بازی ایران با گوام چیست؟ فکر می‌کنید تیم ملی در این بازی به نسبت مسابقه قبل پیشرفت کرده بود؟

در حالی که گروهی از منتقدان می‌گویند جوانگرایی تدریجی از مهم‌ترین نقاط قوت کارلوس کی‌روش در تیم ملی است و تیمی آماده برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را در اختیار او قرار خواهد داد، برخی دیگر معتقدند سرمربی تیم ملی تغییر نسل تیم ملی را کمی دیر شروع کرده و این تیم در صورت نداشتن بازی‌های تدارکاتی کافی در مراحل بالاتر و مقابل تیم‌های قدرتمند به مشکل خواهد خورد.

نظر شما در مورد میانگین سنی تیم ملی فوتبال ایران چیست؟

فکر می‌کنید این تیم بتواند در رقابت‌ با تیم‌های قدرتمند آسیایی مانند ژاپن، کره‌جنوبی و استرالیا به جام‌جهانی راه پیدا کند؟

در سال‌های گذشته پرسپولیس و استقلال همواره ترکیب اصلی تیم ملی را تشکیل می‌دادند. اما در فهرست اصلی تیم ملی برای بازی با گوام این دو تیم روی هم دو نماینده داشتند: مهدی طارمی از پرسپولیس و امید ابراهیمی از استقلال.

فکر می‌کنید چرا این دو تیم پرطرفدار تهرانی دیگر نمی‌توانند مانند گذشته بازیکنان زیادی را راهی تیم ملی کنند؟

اگر دوست دارید در برنامه نوبت شما شرکت کنید می‌توانید اطلاعات تماس خود را برای بی‌بی‌سی فارسی بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.

تماس با نوبت شما:

شماره‌های تلفن‌: ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸

پیامک: ۰۰۴۴۷۸۹۴۶۲۱۱۱۹

ایمیل: shoma@bbc.co.uk

فیسبوک: facebook.com/bbcshoma

توییتر: bbcshoma@

همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.