فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران از امیر تتلو، خواننده رپ انتقاد کرد

حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران می گوید "مواخذه" شده

منبع تصویر، Tasnim

توضیح تصویر،

حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران می گوید "مواخذه" شده است

دریادار حبیب‌الله سیاری، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از امیر تتلو، خواننده ایرانی که روی ناو این نیرو در خلیج فارس موزیک ویدئویی در حمایت از برنامه هسته ای ایران ضبط کرده بود، انتقاد کرده است.

آقای سیاری به روزنامه جام جم چاپ تهران گفته است: "من اصلا نام هنری ایشان را نمی‌دانستم. زمانی که از ما اجازه خواستند، ایشان را به نام امیرحسین مقصودلو معرفی کردند و من کاری از ایشان ندیده بودم".

او گفته بابت این اقدام "مواخذه" شده اما به جزئیات بیشتری اشاره نکرده است.

امیر تتلو از دوم شهریور امسال در بازداشت است. بر اساس گزارش‌ها، اتهام او "تشویق جوانان به فساد و فحشا" عنوان شده است. بیشتر بخوانید

این خواننده رپ ایرانی از چهره های جنجالی در شبکه های اجتماعی محسوب می شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران گفته است "ما برای اجرا در ناو دماوند به آنها مجوز دادیم" و "شرط گذاشتیم که پس از ساخت و پیش از پخش آن، کلیپ را به ما نشان بدهند".

آقای سیاری از اینکه این شرط برآورده نشده انتقاد کرده و گفته "متاسفانه کلیپ را پیش از پخش به ما نشان ندادند."

به گفته فرمانده نیروی دریایی ایران، درخواست مجوز ساخت این کلیپ از سوی موسسه فرهنگی هنری اوج مطرح شده بود.

این موسسه در برخی از منابع وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان شده است و پیش از این انیمیشن هایی در انتقاد از مذاکرات اتمی ساخته و منتشر کرده بود.

کلیپی که به گفته فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران با درخواست این موسسه و خوانندگی امیر تتلو روی ناو دماوند ضبظ شده بود، سال گذشته همزمان با اوج مذاکرات اتمی میان ایران و گروه ۱+۵ منتشر شد.

منبع تصویر، .

توضیح تصویر،

تتلو روی ناو دماوند