وحید‌ دستجردی نامزدی خود برای ریاست جمهوری را تکذیب کرد

مرضیه وحید‌دستجردی، از اعضای "جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی"،

مرضیه وحید‌ دستجردی، از اعضای هیئت موسس "جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی"، در سخنانی تاکید کرده است که قصدی برای نامزد شدن در انتخابات ریاست جمهوری ایران ندارد.

خانم وحید دستجردی گفته است: "حرف‌هایی که گوشه و کنار درباره کاندیداتوری بنده زده می‌شود، همه دروغ محض است و اعضای هیات موسس نباید کاندیدای انتخابات باشند."

به گزارش رسانه‌های ایران خانم وحید‌ دستجردی این سخنان را در نشست "کمیته بانوان" این جبهه اظهار کرده است.

"جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی" چند ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری ایران با چهره‌هایی از محافظه‌کاران تشکیل شده است. انتخابات ریاست جمهوری ایران ۲۹ اردیبهشت ماه سال آینده خورشیدی برگزار می‌شود.

خانم وحید‌دستجردی، که سخنگویی این گروه را برعهده دارد در همین ارتباط هدف جبهه مردمی را حضور در موضوعات انتخاباتی عنوان کرده است.

او گفته است که این تشکل تلاش دارد تا نیروهای محافظه‌کار در انتخابات سال آینده خورشیدی "یک کاندید واحد" داشته باشد.

خانم وحیددستجردی در سخنان خود در نشست کمیته بانوان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی همچنین افزود که محمدعلی موحدی ‌کرمانی و محمد یزدی از این جبهه اعلام حمایت کرده‌اند.

خانم دستجردی، تنها وزیر زن در تاریخ جمهوری اسلامی بوده است. او در کابینه محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور سابق ایران وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بود. آقای احمدی‌نژاد وی را در دی ماه ۱۳۹۱ از کار برکنار کرد.

در آن زمان گزارش‌هایی مبنی بر اختلاف نظر خانم وحیددستجردی با آقای احمدی‌نژاد بر سر مسایل مختلفی مثل انتقاد از عدم اختصاص ارز لازم به واردات دارو و اختلاف نظر آنها بر سر ریاست باقر لاریجانی بر دانشگاه علوم پزشکی تهران، منتشر شده بود.