همایون شجریان: به شایعات توجه نکنید، حال پدر از دیروز بهتر است

محمدرضا شجریان

منبع تصویر، ISNA

توضیح تصویر،

محمدرضا شجریان پرآوازه‌ترین استاد آواز ایران است و لقب آقای موسیقی و صدای ماندگار ایران را یدک می‌کشد

در واکنش به اخبار نادرست منتشر شده در برخی رسانه‌ها، همایون شجریان، فرزند محمدرضا شجریان، استاد برجسته موسیقی ایران، در صفحه رسمی اینستاگرام خود ضمن تکذیب این اخبار گفته حال آقای شجریان که در چند روز گذشته با مشکلات تنفسی روبرو بوده نسبت به روز گذشته "بهتر است".

همایون شجریان عصر روز جمعه، ۲۰ فوریه، در اینستاگرام نوشت: "خواهشمندم به شایعات توجه نفرمایید و به آن ها دامن نزنید. پدر به خاطر مشکلات ریوی که ناشی از بیماری قبلیشون هست و در دو هفته اخیر کمی ادامه دار شده است تحت مراقبت و رسیدگی های ویژه هستند و وضعیتشان از دیروز بهتر شده است."

وی از علاقمندان خواسته اخبار مربوط به وضعیت جسمی محمدرضا شجریان را تنها از صفحه رسمی او در شبکه اجتماعی اینستاگرام پی‌گیری کنند.

محمدرضا شجریان پرآوازه‌ترین استاد موسیقی سنتی ایرانی است. او از سال ۱۳۹۵ به علت بیماری تحت مداوا در خارج و داخل ایران قرار داشته است.

او از جمله هنرمندانی بود که در پی انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال ۱۳۸۸ پشتیبانی خود را از معترضان به نتیجه آن انتخابات اعلام کرد و پس از آن هم دیگر فرصت برگزاری کنسرت در داخل ایران نیافت. آخرین کنسرت شجریان در ایران به سال ۱۳۸۷ برمی‌گردد.

اخبار مرتبط