اختلاف دولت و مجلس از همیشه علنی تر

به روز شده:  19:47 گرينويچ - دوشنبه 04 فوريه 2013 - 16 بهمن 1391

مدیا پلیر

عده ای گفتند بدترین و تاسف بارترین روز مجلس ایران بود. بعضی گفتند اتفاق دیروز یک کار مشترک بود میان جریان طرفداران احمدی نژاد و مخالفان دولت.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

عده ای گفتند بدترین و تاسف بارترین روز مجلس ایران بود. بعضی گفتند اتفاق دیروز یک کار مشترک بود میان جریان طرفداران احمدی نژاد و مخالفان دولت. بعضی گفتند اقدام رئیس جمهوری اگر چه در شان او نبود ولی امری با برکت برای کشور بود چون احمدی نژاد مدتهاست می گوید مطالبی را خواهد گفت. واکنش ها به افشاگری رئیس جمهوری ایران در جلسه دیروز مجلس ادامه دارد.اوکه برای دفاع از وزیر در حال استیضاح خود به مجلس رفته بود به افشاگری و وارد کردن اتهام فساد مالی به رئیس مجلس و خانواده اش پرداخت.لاریجانی پاسخ گفت و این را توطئه رئیس جمهوری خواند. همه متعجب اند چطور سران قوای مقننه و مجریه ایران با وجود اخطار رهبری اینچنین صحنه ای به راه انداختند؟

گزارش نازنین معتمدی را ببینیم.

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.