دفتر الهام: منظور از رجعت، امید به بازگشت زودتر احمدی‌نژاد به دولت بود

وبسایت خبری دولت ایران اطلاعیه‌ای از طرف دفتر غلامحسین الهام، سخنگوی دولت، منتشر کرده که می‌گوید سخنان دیروز آقای الهام درباره بازگشت محمود احمدی‌نژاد و ارتباط آن با امام دوازدهم شیعیان تحریف شده‌ است.

در اطلاعیه دفتر آقای الهام آمده است: "منظور و مراد دکتر الهام از کلمه رجعت به آقای دکتراحمدی نژاد و آرزوی بازگشت وی در آینده نزدیک به عرصه سیاسی و اداره دولت باز می‌گردد."

این اطلاعیه می‌افزاید که با توجه به دیدگاه‌های مذهبی محمود احمدی‌نژاد و همچنین پیروی کامل او از آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران، غلامحسین الهام "آرزو کرده است که با اتصال انقلاب اسلامی ایران به انقلاب مهدوی دکتر احمدی‌نژاد در کنار رهبر فرزانه انقلاب در آن دولت کریمه خدمت کنند."

خبرگزاری‌های ایرانی دیروز به نقل از غلامحسین الهام نوشتند: "احمدی‌نژاد در رجعتی دیگر همراه با امام عصر حکومت مطلوب را پیگیری خواهد کرد."

در اطلاعیه دفتر آقای الهام آمده که نمی‌توان زمانی برای بازگشت امام دوازدهم شیعیان تعیین کرد، با این حال شیعیان باید برای این منظور آماده باشند و دعا کنند.

آرزوی بازگشت آقای احمدی‌نژاد از طرف سخنگوی دولت در حالی مطرح می‌شود که اسفندیار رحیم مشایی، نامزد مورد حمایت رئیس‌جمهور، ردصلاحیت شده بود و خود آقای احمدی‌نژاد نیز با انتقادهای شدید و همچنین پرونده‌های قضایی روبرو است.

سخنانی که دیروز به نقل از غلامحسین الهام منتشر شد، انتقادهای زیادی را برانگیخت. از جمله محمدتقی رهبر، نماینده مجلس گفت: "متاسفانه مردم کشور در چند ماه اخیر شاهد اظهارات شرم‌آور احمدی‌نژاد درباره رجعت دوستان و اطرافیانش هستند."

آقای رهبر به آقای احمدی‌نژاد توصیه کرد: "برای طرح اظهارات خلاف دین، در درگاه خدا توبه کند."