پنجره‌های تازه برای دسترسی به بی‌بی‌سی فارسی

بی‌بی‏سی فارسی همواره تلاش داشته که اخبار و اطلاعات را به شکل های مختلف در اختیار مخاطبانش قرار دهد تا امکان دسترسی هر چه راحت تر و سريع تر به آنها را افزایش دهد.

این فعالیت پس از معرفی تلویزیون فارسی دوچندان شد و استفاده هماهنگ از وبسایت، رادیو و تلویزیون بی‌بی‌سی فارسی و بهره‏ برداری از خدمات مختلف اینترنتی، پنجره‏های جدیدی را برای فعالیت رسانه‏ای این شبکه باز کرده است.

حضور بی ‏بی ‏سی فارسی شبکه های اجتماعی محبوب اینترنتی، تلاشی است در همين راستا برای یافتن راه‏های ارتباطی نزدیک تر با مخاطبان و امکان به اشتراک گذاری نظرات آنها با یکدیگر.

مطالب، گزارش ها، خبرها، کليپ های ويدئويی، گالری های تصويری توليد شده در بخش فارسی بی ‏بی‏ سی را می توان علاوه بر تلويزيون، راديو و وبسايت فارسی در صفحه ما در فیسبوک بینید.

در این صفحه می توانید از جدیدترین برنامه‌های بخش فارسی بی‌بی‌سی باخبر شوید، عکسهای پشت صحنه را ببینید و با ارسال پیشنهادات خود در این صفحه ویژه ارتباط نزدیکتری با برنامه‌سازان این شبکه داشته باشید. از نظرات دیگر ببینندگان آگاهی پیدا کنید و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

برخی از برنامه‌های بی‌بی‌سی فارسی نیز دارای صفحه فیس بوک به‌طور جداگانه هستند:

نوبت شما

دوست دارید بدانید موضوع برنامه امروز چیست؟ یا اینکه می‏خواهید با دیگر کاربران در مورد موضوعات مختلف بحث و گفتگو کنید؟ موضوع پیشنهاد کنید، از برنامه انتقاد کنید و با تهیه کننده‌ها یا مجری‌های برنامه در تماس باشید. همکاران ما در نوبت شما از این طریق با شما در ارتباط هستند.

کلیک فارسی

کلیک فارسی آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به برنامه را با شما در میان می‏گذارد و شما هم می‌توانید نظرات خود را با دیگران و همکاران این برنامه به اشتراک بگذارید.

آپارات

ارتباط نزدیک با تهیه کنندگان و بینندگان برنامه آپارات در این صفحه میسر است. علاوه بر آگاهی از برنامه‏های آینده، می‌توانید نظر خود را در باره فیلم‌های پخش شده با دیگران به اشتراک بگذارید.

پرگار

صفحه‌ای که می توانید با پرگار حرف بزنید، نظر بدهید و یا انتقاد کنید. می‌توانید بحث موضوعات برنامه را با دیگران ادامه بدهید و یا پیشنهاد موضوع برنامه بعدی را بدهید. جایی که می‌توانید برای پنل یک و دو برنامه مهمان‌های جدید پیشنهاد کنید.

کوک

خبرهای مربوط به برنامه‏ کوک حتی قبل از پخش اين برنامه‌ها، در گروه مخصوص اين برنامه در فيس بوک در اختيار مخاطبان گذاشته می شود. در اين صفحه علاوه بر این اطلاعات، بهزاد بلور به بعضی از سؤال‏ها و درخواست‏های مخاطبان نيز پاسخ می‌دهد.

بی بی سی فارسی را در توییتر و فرند فید نیز می توانید دنبال کنید:

توییتر

آخرین خبرهای به روز شده وبسایت بخش فارسی به طور خودکار از طریق این صفحه در اختیار مخاطبان قرار می‎‏گیرد. قابلیت‏های گوناگون توییتر به مخاطبان ما این امکان را می‏دهد که این اخبار را بر روی برنامه‏ها و وبسایت‏های مختلف و حتی بر روی تلفن همراه خود نيز دریافت کنند.

نوبت شما : www.twitter.com/nowbat

فرند فید

خبرهای وبسايت فارسی بی ‏بی ‏سی همچنين در صفحه مخصوص ما در فرند فید نيز منتشر می شود.

برنامه‏های مختلف شبکه تلویزیون بی ‏بی ‏سی نیز طرفداران خاص خود را در وبسایت‏های مختلف دارند و همکاران ما در این برنامه‏ها تلاش می‏کنند تا از این طریق با این مخاطبان ارتباط نزدیک تری داشته باشند:

تماس با ما

پيشنهادها، نظرات و انتقادهای خود را می توانيد از طريق ايميل بخش فارسی بی بی سی به نشانی persian@bbc.co.uk با ما در ميان بگذاريد يا برای ارسال مستقيم ديدگاه های خود به صفحه تماس با ما مراجعه کنيد.