مورینیو: برای مقام چهارم همچنان می‌جنگیم

حق نشر عکس Getty Images

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستر یونایتد، می‌گوید تیمش که به نیمه نهایی لیگ اروپا رسیده است با وجود جدول فشرده مسابقاتش و فهرست بلند بازیکنان مصدوم همچنان برای قرار گرفتن در میان چهار تیم بالای لیگ برتر خواهد جنگید.

منچستر یونایتد بعد از مساوی بدون گل در داربی پنجشنبه در زمین منچستر سیتی، با یک امتیاز کمتر از همشهری‌اش در رده پنجم لیگ ایستاده است. رقیب دیرینه دیگر یونایتد، لیورپول، با دو امتیاز بیشتر سوم است اما یک بازی هم بیشتر کرده است.

دو بازی از پنج بازی باقی مانده یونایتد در زمین آرسنال (رده هفتم) و تاتنهام (رده دوم) خواهد بود.

کریس اسمالینگ و فیل جونز (هر دو مدافع)، زلاتان ابراهیموویچ (مهاجم) و پل پوگبا (هافبک) داربی منچستر را به علت مصدومیت از دست دادند و مروان فلینی هم که در اواخر بازی کارت قرمز گرفت از سه مسابقه داخلی محروم خواهد بود.

مورینیو می گوید: "فکر می‌کنم سیتی حتما در میان چهار تیم اول خواهد بود و رقابت ما برای مقام چهارم با آرسنال و لیورپول است. واقعیت این است که باید در نیمه‌نهایی لیگ اروپا بازی کنیم و بسیاری از بازیکنانمان مصدوم هستند اما ما تا آخر می جنگیم."

اگر منچستر یونایتد در لیگ اروپا قهرمان شود سمهیه شرکت در لیگ قهرمانان اروپا را در فصل آینده خواهد گرفت، صرفنظر از این که لیگ برتر را با چه رتبه‌ای به پایان ببرد.