'سرخ پوشان شهرداری' قهرمان جام سبز فوتبال هرات شد

Image caption در تورنمنت سبز هرات، تیم‌های فوتبال سرخ پوشان و صرافان از هرات، اردو از کابل، شیرزی از قندهار و تیم های یاران استقلال تایباد و منتخب تربت جام از کشور ایران حضور داشتند

تیم فوتبال سرخ پوشان شهرداری هرات با پیروزی در مقابل تیم فوتبال اتحادیه صرافان به مقام قهرمانی رقابت های جام سبز هرات دست یافت.

در دیدار نهایی این مسابقات، عصر جمعه تیم‌های فوتبال سرخ پوشان و صرافان به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه ۲ بر ۱ به سود سرخ پوشان به کار خود پایان داد تا این تیم به مقام قهرمانی نخستین دوره رقابت‌های فوتبال جام سبز هرات دست پیدا کند.

ابتدا سعید ابراهیمی برای صرافان و فردین حیکمی برای سرخ پوشان از روی نقطه پنالتی برای دو تیم گل زنی کردند.

در واپسین لحظات این دیدار و در حالی که بازی رو به اتمام بود، رحمت‌الله خیرخواه از سرخ پوشان گل دوم و برتری این تیم را به ثمر رساند.

صرافان با پیروزی در مقابل یاران استقلال تایباد و تیم سرخ پوشان نیز با کنار زدن اردوی کابل راهی فینال این مسابقات شده بودند.

این دیدار با حضور بیش از ۱۰ هزار تماشاگر فوتبال در استادیوم فدراسیون فوتبال هرات برگزار شد.

بیشتر بخوانید:

+ رقابت‌های فوتبال جام سبز با حضور تیم‌های ایرانی در هرات آغاز شد

در تورنمنت سبز هرات، تیم‌های فوتبال سرخ پوشان و صرافان از هرات، اردو از کابل، شیرزی از قندهار و تیم های یاران استقلال تایباد و منتخب تربت جام از کشور ایران حضور داشتند.

این رقابت‌ها با نام "سبز" و به مناسبت یکساله شدن مصنوعی شدن چمن ورزشگاه فوتبال هرات توسط فدراسیون فوتبال هرات راه اندازی شده بود.

Image caption این دیدار با حضور بیش از ۱۰ هزار تماشاگر فوتبال در استادیوم فدراسیون فوتبال هرات برگزار شد.

موضوعات مرتبط