مایلی کهن از پرسپولیس جدا شد

مایلی کهن حق نشر عکس fars
Image caption مایلی کهن کمتر از دو ماه پیش از سوی حبیب کاشانی، سرپرست باشگاه پرسپولیس به عنوان مدیر فنی تیم انتخاب شد

محمد مایلی کهن، مدیر فنی تیم فوتبال پرسپولیس، از سمت خود کناره گیری کرد.

آقای مایلی کهن کمتر از دو ماه پیش از سوی حبیب کاشانی، سرپرست باشگاه پرسپولیس به عنوان مدیر فنی تیم انتخاب شد.

او در مدت کوتاه همکاری اش با پرسپولیس با کادر فنی این تیم اختلاف نظرهایی داشت. انتخاب دستیار سرمربی و مربی بدنساز از جمله موارد مورد اختلاف آقای مایلی کهن با حمید استیلی، سرمربی پرسپولیس بود.

حبیب کاشانی، سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به استعفای مدیر فنی این تیم گفت: "محمد مایلی کهن در واقع فداکاری کرد و برای این که حرکت تیم متوقف نشود و تضادی در کادر فنی بوجود نیاید، خود را کنار کشید و این درس بزرگی برای آقای استیلی و ما است."

به نوشته سایت باشگاه پرسپولیس، آقای کاشانی با تمجید از محمد مایلی کهن اضافه کرد: "متاسفانه در فوتبال ما هنوز جایگاه مدیریت فنی و فعالیت و تصمیم گیری بر مبنای خرد جمعی آنطور که باید، جا نیفتاده است. با این همه امیدوارم مجددا شرایطی فراهم شود که بتوانیم از حضور آقای مایلی کهن که از پیشکسوتان و بزرگان این باشگاه هستند بهره ببریم."

محمد مایلی کهن پیش از آغاز فصل جدید لیگ برتر، در بین گزینه های باشگاه پرسپولیس برای سرمربیگری این تیم نیز قرار داشت، اما از ارائه برنامه به کمیته فنی باشگاه خودداری کرد.

او در هفته های اخیر از چهره های خبرساز فوتبال ایران بود و صحبت هایش درباره تبانی در فوتبال این کشور و درگیری لفظی اش با علی فتح الله زاده، سرپرست باشگاه استقلال در برنامه ای تلویزیونی بازتاب گسترده ای در رسانه های ایران داشت.

پرسپولیس که روزهای بدی را در لیگ یازدهم می گذراند، در پایان هفته چهارم با تنها ۲ امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارد و در اولین دیدارش پس از کناره گیری مدیر فنی، روز چهارشنبه ۲ شهریور (۲۴ اوت) میزبان تیم صنعت نفت آبادان خواهد بود.

مطالب مرتبط