در فرودگاه کلن، خطر از بیخ گوش بازیکنان منچستریونایتد گذشت

ریو فردیناند مدافع منچستریونایتد در توئیتر خود فرود هواپیما را "عجیب غریب و پرپیچ و خم" توصیف کرده است
توضیح تصویر،

ریو فردیناند مدافع منچستریونایتد در توئیتر خود فرود هواپیما را "عجیب غریب و پرپیچ و خم" توصیف کرده است

هواپیمای بازیکنان تیم منچستر یونایتد تنها چهار صد متر مانده به باند فرودگاه نتوانست به دلیل مسائل امنیت پرواز فرود بیاید.

این هواپیما که از منچستر به سمت فرودگاه کلن در پرواز بود، قصد داشت در عصر سه‌شنبه در باند این فرودگاه بنشیند ولی در حالی ۴۰۰ متر بیشتر با باند فاصله نداشت، برای جلوگیری از برخود با هواپیما دیگر در باند قرار داشت، مجبور شد دوباره اوج بگیرد.

دراین حادثه هیچ کدام از بازیکنان تیم منچستریونایتد آسیب ندیدند و هواپیما در بار دوم بدون هیچ مشکلی در فرودگاه بن/ کلن فرود آمد.

باشگاه منچستر یونایتد در این مورد اظهارنظری نکرده است ولی ریو فردیناند در توئیتر خود نوشت: "در آلمان به زمین نشستیم... فقط من تازه حالم پس از یک فرود پیچ در پیچ و عجیب و غریب به شرایط عادی برگشته است."

منچستریونایتد در صورت پیروزی مقابل بایرلورکوزن به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا راه خواهد یافت.

یکی دیگر از اعضای گروه منچستریونایتد در گفتگویی درباره این حادثه گفته است: "واقعا حادثه ترسناکی بود، ما خود را برای فرود آماده کرده بودیم که ناگهان دوباره هواپیما اوج گرفت چرا که هواپیمای دیگری در همان باند قرار داشت."

۲۳ نفر از جمله هشت بازیکن منچستریونایتد در سال ۱۹۵۸ جان خود را در سانحه هوایی در فرودگاه مونیخ جان خود را از دست دادند.

منچستریونایتد در بازی مقابل حریف آلمانی خود رابین فان پرسی را در اختیار نخواهد داشت، دیوید مویز، مربی منچستری ها امیدوار است در غیاب فان پرسی، وین رونی راه این تیم را به مرحله بعد هموار کند.

رونی در آخرین بازی منچستریونایتد مقابل کاردیف که در نهایت با تساوی ۲-۲ دو تیم به پایان رسید، عملکردی مناسبی داشت او علاوه بر زدن گل، پاس گل هم داد.