پوشش زنده لحظه به لحظه با روز ششم بازی‌های آسیایی اینچئون

برای آگاه شدن از تازه ترین تحولات، این صفحه را ریفرش کنید یا جاوا اسکریپت را فعال کنید
  1. در پایان روز ششم بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ تعداد مدال‌های ایران به ۱۴ رسید. ۴ تا از این ۱۴ مدال طلا، ۶ تا نقره و ۴ تا هم برنر است. کاروان ایران با این ۱۴ مدال در رده پنجم جدول مدال‌ها قرار دارد.

  2. امروز ۴ بازی از هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران برگزار شد. پرسپولیس ۱-۲ استقلال خوزستان را شکست داد، راه آهن و نفت مسجد سلیمان به تساوی ۲-۲ رضایت دادند، سایپا ۰-۱ مغلوب صبای قم شد، و دیدار تیم‌های ملوان و گسترش با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

    فردا هم ۴ بازی دیگر از هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران برگزار می‌شود:

    پدیده - پیکان

    فولاد - نفت تهران

    تراکتور سازی - سپاهان

    ذوب آهن - استقلال

  3. پایان بازی؛ پرسپولیس ۲-۱ استقلال خوزستان

    دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال خوزستان به نتیجه ۱-۲ به نفع تیم میزبان به پایان رسید.

  4. ۷۵ دقیقه از بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان می‌گذزد. بازی همچنان ۱-۲ به نفع پرسپولیس است.

  5. با گذشت ۱۵ دقیقه از نیمه دوم دیدار پرسپولیس و استقلال خوزستان، هنوز گلی در این نیمه به ثمر نرسیده.

  6. آغاز نیمه دوم دیدار پرسپولیس - استقلال خوزستان

    نیمه دوم بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس شروع شد. نیمه اول بازی، ۱-۲ به نفع پرسپولیس به پایان رسیده بود.

  7. پایان بازی؛ صبای قم ۱-۰ سایپا

    دیدار تیم‌های صبا و سایپا با تک گل قربانی در دقیقه ۱۲ به نفع صبا به پایان رسید.

  8. پایان نیمه اول؛ پرسپولیس ۲-۱ استقلال خوزستان

    نیمه اول دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و پرسپولیس ۱-۲ به نفع تیم میزبان به پایان یافت.

    مومنی در دقیقه ۱۳ برای استقلال گل زد، اما دو گل از عباس‌زاده در دقایق ۳۱ و ۴۵ باعث شد که پرسپولیس در پایان نیمه اول ۱-۲ جلو باشد.

  9. گل! پرسپولیس ۲-۱ استقلال خوزستان

    محمد عباس‌زاده، زننده گل اول پرسپولیس، از روی نقطه پنالتی گل دوم پرسولیس را به ثمر رساند. او ضربه‌اش راه به سمت راست، و خلاف جهت جرکت دروازه‌بان زد.

  10. پنالتی!

    پرسپولیس صاحب ضربه پنالتی شد.

  11. پایان بازی؛ راه آهن ۲-۲ نفت مسجد سلیمان

    دیدار تیم‌های راه آهن و نفت مسجد سلیمان با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

  12. گل! راه آهن ۲-۲ نفت مسجد سلیمان

  13. گل! پرسپولیس ۱-۱ استقلال خوزستان

    محمد عباس زاده در دقیقه ۳۱ پاس در عرض محوطه جریمه را به درون دروازه استقلال خوزستان هدایت کرد.

  14. پس از ۳۰ دقیقه، دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال خوزستان با گل مومنی در دقیقه ۱۴، ۰-۱ به نفع استقلال است.

  15. پس از گذشت ۷۵ دقیقه از بازی صبای قم و سایپا، همچنان گل قربانی در دقیقه ۱۲ برای صبا تفاوت دو تیم است.

  16. پس از گذشت ۷۵ دقیقه، دیدار تیم‌های راه آهن و نفت مسجد سلیمان ۱-۲ به نفع نفت است.

  17. گل! استقلال خوزستان ۱-۰ پرپولیس

    استقلال خورزستان در دقیقه ۱۴ با ضربه مومنی صاحب گل شد

  18. گل! نفت مسجد سلیمان ۲-۱ راه آهن

    نفت مسجد سلیمان با گل جعفری در دقیقه ۵۲ بازی ۰-۱ باخته را به ۱-۲ تبدیل کرد.

  19. آغاز بازی؛ پرسپولیس - استقلال خوزستان

    دیدار تیم‌های پرپولیس و استقلال خوزستان شروع شد.

  20. پایان نیمه اول؛ صبا ۱-۰ سایپا

    نیمه اول دیدار تیم‌های صبای قم و سایپا با نتیجه ۰-۱ به نفع صبا تمام شد. قربانی در دقیقه ۱۲ تنها گل نیمه اول را به ثمر رساند.

  21. پایان نیمه اول؛ راه آهن ۱-۱ نفت مسجد سلیمان

    نیمه اول دیدار تیم‌های راه آهن و نفت مسجد سلیمان با نیتجه ۱-۱ به پایان رسید.

  22. امروز سه بازی از دیدارهای هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران برگزار می‌شود.

    در دو دیداری که در حال برگزاری هستند، صبای قم ۰-۱ از سایپا جلو است، و دیدار تیم‌های راه آهن و نفت مسجد سلیمان ۱-۱ مساوی است.

    همچنین، دیدار تیم‌های ملوان و گسترش با تساوی ۱-۱ پایان یافت.

    بازی تیم‌های پرسپولیس و استقلال خوزستان هم تا نیم ساعت دیگر آغاز خواهد شد.

  23. شب گذشته، بازی‌های هفته چهارم سری آ، لیگ برتر فوتبال ایتالیا، برگزار شد.

    یوونتوس، قهرمان سری آ در سه فصل گذشته، چه‌زنا را با سه گل شکست داد. آرتورو ویدال، در اولین حضورش در ترکیب این تیم بعد از مصدومیت، در دقیقه ۱۸ بازی گل اول را برای یوونتوس به ثمر رساند. این هافبک ۲۷ ساله در دقیقه ۶۴ یک بار دیگر دروزاه نیکولا لیالی را باز کرد. اشتفان لیختشتاینر، مدافع سوئیسی راه‌راه پوش‌های شهر تورین، در دقیقه ۸۵ آخرین گل این بازی را به ثمر رساند. پس از برگزاری ۴ بازی، یوونتوس تمام بازی‌هایش را برده، و هنوز هیچ گلی نخورده.

    آ اس رم هم که همانند یوونتوس در ۳ بازی پیشین خود را بدون دریافت گل پیروز شده بود، در ورزشگاه انیو تاردینی مهمان تیم پارما بود. آدام لیاییچ، مهاجم ۲۲ ساله صربستانی سرخ‌پوش‌های شهر رم، در دقیقه ۲۷ بازی اولین گل تیمش را به ثمر رساند. تیم میزبان موفق شد که در دقیقه ۵۶ با گل پائولو ده‌چلیه برای اولین بار دروازه مورگان ده‌سانتیس در فصل جاری را باز کند. ضربه ایستگاهی خوب میرالم پیانیچ در دقیقه ۸۸ باعث شد که به رم گل دوم خو را به دست آورد، و با ۳ امتیاز بازی ورزشگاه انیو تاردینی را ترک گوید.

    ناپولی که با شروعی ضعیف از سه بازی اول تنها ۳ امتیاز را به دست آورده، در ۱۵ دقیقه اول دیدارش با پالرمو ۲ گل به ثمر رساند. اما تنها ۱۰ دقیقه بعد، پالرمو با زدن دو گل با فاصله نزدیک دیدار را مساوی کرده بود.خوزه ماریا کایخون، مهاجم اسپانیایی ۲۷ ساله آبی‌ها قبل از پایان نیمه اول یک بار دیگر دروازه پالرمو را باز کرد. اما، شاگردان رافائل بنیتز نتوانستند جلوی که گل زنی آندره‌آ به‌لوتی را بگیرند، تا بازی ۳-۳ به پایان برسد.

    در بازی‌های دیگر این هفته، امپولی و آث میلان به تساوی ۲-۲ رضایت دادند، سمپدوریا ۱-۲ کیه‌وو را شکست داد، دیدار فیورنتینا و ساسوالو بدون گل به پایان رسید، آتالانتا ۰-۲ مغلوب اینتر میلان شد، تورینو ۱-۲ بر کالیاری چیره شد، و بازی ورونا و جنوا هم ۲-۲ به پایان رسید.

    پس از برگزاری ۴ دوره از بازی‌های سری آ، یوونتوس و آ اس رم با ۱۲ امتیاز اول و دوم هستند. اینتر میلان، سمپدوریا، و ورونا ۸ امتیازی تیم‌های سوم تا پنجم هستند.

    آخرین بازی هفته چهارم سری آ، امشب بین لاتزیو و اودینزه برگزار خواهد شد. آبی‌های پایتخت با یک پیروزی و دو شکست، و کسب سه امتیاز در رده چهاردهم جدول قرار دارند. اودینزه با دو پیروزی و یک باخت تیم هفتم جدول سری آ است.

  24. خبر فوری

    مدال طلا برای ایران

    دوچرخه سواری

    محمد دانشور، دوچرخه سواری ماده کایرین مردان، با قرار گرفتن در رتبه اول در فینال قهرمان شد.

  25. دوچرخه سواری

    در ماده کایرین مردان، محمود پراش در رده دهم قرار گرفت.

  26. والیبال

    تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود در بازی‌های آسیایی اینچئون با نتیجه ۱۶-۲۵، ۱۷-۲۵، ۱۲-۲۵ بر تیم ملی هنگ کنگ غلبه کرد. بازی بعدی ایران فردا با هند است.

  27. دوچرخه سواری

    محمد دانشور با کسب رتبه سوم در مرحله قبل مسبقات دوچرخه سواری کایرین مردان راهی مرحله نهایی شد.

  28. والیبال

    تیم ملی والیبال ایران ست دوم دیدارش با هنگ کنگ را با نتیجه ۱۷-۲۵ پیروز شد. ست اول هم با نتیجه ۱۶-۲۵ به سود تیم ملی والیبال ایران پایان یافته بود.

  29. تیر و کمان:

    اسماعیل عبادی، در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات تیراندازی با کمان کامپوند انفرادی مردان، با پیروزی ۱۴۹ بر ۱۴۵ بر بر لی هونگ مین از کره جنوبی مرحله نیمه‌نهایی راه یافت.

  30. والیبال

    تیم والیبال ایران ست اول مسابقه در مقابل هنگ کنگ را با نتیجه 16-25 برد.

  31. وزنه برداری

    عزیزجان شاکرف، وزنه بردار وزن 94 کیلوگرم تاجیکستان در گروه B در رتبه پنجم قرار گرفت.

  32. هندبال

    تیم ملی هندبال ایران با نتیجه 21-25 در مقابل کره جنوبی شکست خورد و امید راه یافتن به مرحله بعد را تقریبا از دست داد.

  33. والیبال

    مسابقه تیم ملی والیبال ایران در مقابل تیم هنگ کنگ آغاز شد.

  34. تیر و کمان

    در مرحله یک چهارم نهایی تیراندازی با کمان کامپوند انفرادی مردان، امیر کاظم پور از ایران در یک مسابقه بسیار نزدیک در مقابل محمد ماهازان از مالزی شکست خورد.

  35. دوچرخه سواری

    در مرحله دوم مسابقات دوچرخه سواری کایرین مردان، دو دوچرخه سوار ایرانی در گروه یک حضور داشتند. محمد دانشور در این مرحله در رتبه سوم قرار گرفت و به فینال راه پیدا کرد. محمود پراش پنجم شد.

  36. هندبال

    نیمه اول مسابقه هندبال میان تیم ملی مردان ایران و کره جنوبی با نتیجه 11-11 به پایان رسید.

  37. تیر و کمان

    شبنم سرلک در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات تیراندازی با کمان کامپوند انفرادی زنان با نتیجه 131-142 مغلوب تریشا دب از هند شد.

  38. هندبال

    تیم هندبال مردان ایران مسابقه خود در مقابل تیم هندبال کره جنوبی را آغاز کرده است. این مسابقه در گروه دو مسابقات انجام می شود.

  39. بسکتبال

    تیم بسکتبال ایران با نتیجه 63-68 تیم فیلیپین را شکست داد و به عنوان تیم اول گروه خود راهی مرحله بعدی مسابقات شد.

  40. مجتبی شجاعی و امیر رهنما، برندگان مدال برنز روئینگ دو نفره سنگین مردان

  41. تیر و کمان

    ورزشکاران ایران در مسابقه نیمه نهایی تیراندازی با کمان کامپوند تیمی مردان با نتیجه 227-231 از تیم هند شکست خورد. ایران در دیدار رده بندی برای کسب مدال برنز مبارزه خواهد کرد.

  42. بسکتبال

    تیم ایران در پایان کوارتر دوم با نتیجه 34-36 از تیم فیلیپین جلوست.

  43. تیر و کمان

    تیم ایران در مسابقه نیمه نهایی تیراندازی با کمان کامپوند تیمی زنان با نتیجه 222-229 از تیم کره جنوبی شکست خورد. زنان کماندار ایرانی شانس دریافت مدال برنز دارند و در دیدار رده بندی باید با تیم زنان هند مبارزه کنند.

  44. بسکتبال

    تیم ملی بسکتبال ایران مسابقه خود را در مقابل فیلیپین از حدود نیم ساعت پیش آغاز کرده و با نتیجه 23-31 جلو است.

     

  45. سولماز عباسی، برنده مدال برنز روئینگ سبک انفرادی زنان در کنار جی یو جین از کره جنوبی (طلا) و لی کا مان از هنگ کنگ (نقره)

  46. تیراندازی

    در مرحله مقدماتی مسابقات تیراندازی به اهداف پرتابی دوتایی (تراپ) در رشته انفرادی امیر چاوشی در رتبه چهاردهم و سیاوش خوشنویس در رتبه 24 قرار گرفتند.

  47. بدمینتون

    سروش اسکندری از ایران در یک شانزدهم نهایی مسابقات بدمینتون مردان از وانهو سان از کره جنوبی شکست خورد. ثریا آقایی هم در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات زنان در مقابل ساینا نهوال از هند مغلوب شد.

  48. بدمینتون

    احمد شکیب اقبال از افغانستان در بدمینتون مردان با نتیجه 0-2 از کاشیاپ پاروپالی شکست خورد.

  49. والیبال ساحلی

    تیم والیبال ساحلی مردان تاجیکستان در دو ست پیاپی با نتیجه 3-21 و 4-21 از کره جنوبی شکست خورد.

  50. تیر و کمان

    امیر کاظم پور در یک شانزدهم نهایی حریف ویتنامی خود را شکست داد.

  51. تیر و کمان

    شبنم سرلک در یک هشتم نهایی تیراندازی با کمان کامپوند انفرادی زنان بر سکینه قاسم پور غلبه کرد و به یک چهارم نهایی رسید.

  52. تیر و کمان

    اسماعیل عبادی در یک هشتم نهایی تیراندازی با کمان کامپوند انفرادی مردان حریف خود از عراق را هم شکست داد و به یک چهارم نهایی رفت.

  53. قایقرانی

    تیم روئینگ هشت نفره مردان ایران در فینال به مقام چهارم رسید و از کسب مدال باز ماند.

  54. تیر و کمان

    امیر کاظم پور در مرحله یک شانزدهم نهایی تیراندازی با کمان کامپوند انفرادی مردان بر حریف خود از میانمار غلبه کرد و به مرحله بعد رفت.

  55. تیر و کمان

    شبنم سرلک، کماندار ایرانی در مرحله یک شانزدهم نهایی تیراندازی با کمان کامپوند انفرادی زنان حریف خود از مغولستان را شکست داد و به یک هشتم نهایی رسید. او در این مرحله با سکینه قاسم پور، کماندار دیگری از ایران روبرو خواهد شد.

  56. تیر و کمان

    اسماعیل عبادی در مرحله یک شانزدهم نهایی تیراندازی با کمان کامپوند انفرادی مردان موفق شد حریف خود را شکست دهد و به مرحله بعد راه یابد.

  57. قایقرانی

    تیم ایران در فینال روئینگ چهار نفره زنان (مریم سعیدی، نازنین رحمانی، نازنین ملائی و مهسا جاور) در رتبه ششم قرار گرفت.

  58. خبر فوری

    مدال برنز برای ایران

    قایقرانی

    سولماز عباسی از ایران در فینال روئینگ سبک انفرادی زنان مدال برنز گرفت.

  59. خبر فوری

    مدال طلا برای ایران

    قایقرانی

    محسن شادی، قایقران ایرانی در فینال روئینگ انفرادی مردان موفق شد به مدال طلا دست یابد.

  60. خبر فوری

    مدال برنز برای ایران

    قایقرانی

    مجتبی شجاعی و امیر رهنما، پاروزنان ایران در فینال روئینگ دو نفره سنگین مردان موفق به کسب مدال برنز شدند.

  61. تیر و کمان

    در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات تیراندازی با کمان کامپوند تیمی زنان، تیم ایران موفق شد با نتیجه 227 بر 222 بر تیم اندونزی غلبه کند و به نیمه نهایی راه یابد. کمانداران زن ایرانی در نیمه نهایی با کره جنوبی روبرو خواهند شد.

  62. تیر و کمان

    در رقابت های تیراندازی با کمان کامپوند، تیم مردان ایران موفق شد در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 231 بر 227 بر تیم ویتنام غلبه کند و به نیمه نهایی برود. تیم ایران در نیمه نهایی با هند رقابت خواهد کرد.

  63. دوچرخه سواری

    در دور اول مسابقات دوچرخه سواری کایرین مردان، محمد دانشور خرم موفق شد در گروه خود به رتبه دوم دست پیدا کند و به مرحله بعد راه یابد. اما محمد پراش در گروه خود پنجم شد.

  64. تیراندازی

    در تیراندازی 50 متر با تفنگ درازکش مردان مهدی جعفری پویا از ایران در رتبه هفدهم، ساسان شهسواری در رتبه 25 و حسین باقری در رتبه 28 قرار گرفتند. به این ترتیب تیم ایران در رتبه هفتم ایستاد.

  65. شنا

    احمدرضا جلالی و آرشام میرزایی از ایران در شنای 100 متر آزاد مردان در گروه خود دوم و سوم شدند، اما در مجموع و در میان چهل شناگر شرکت کننده در این رشته، مقام های بیستم و بیست و چهارم را به دست آوردند.

  66. شنا

    مهدی انصاری، شناگر ایرانی در رشته 50 متر پروانه در گروه خود ششم شد و از راه یافتن به مرحله بعدی باز ماند.

  67. سلام. با اخبار و گزارش های روز ششم مسابقات آسیایی اینچئون کره جنوبی با ما باشید. ورزشکاران ایران امروز در رشته های تیراندازی، والیبال، تیروکمان، بدمینتون، بسکتبال، دوچرخه سواری، هندبال، روئینگ، قایقرانی بادبانی و شنا به رقابت خواهند پرداخت. تاجیکستان در والیبال ساحلی، بکس، شنا و وزنه برداری و افغانستان در بدمینتون، بکس و گلف حضور خواهند داشت.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.