جام جهانی والیبال؛ چهارمین شکست ایران این بار مقابل ایتالیا

حق نشر عکس Mehr

با آغاز مرحله دوم رقابت‌های جام جهانی والیبال، تیم ایران مقابل ایتالیا قرار گرفت که باز هم مانند دو بازی پیشین خود در این تورنمنت با نتیجه سه بر صفر شکست خورد.

ایران پیش از این دو پیروزی مقابل تونس و ونزوئلا و سه شکست مقابل آرژانتین، لهستان و روسیه داشت و با توجه به اینکه نتوانست از بازی در مقابل ایتالیا امتیازی کسب کند، همچنان هفت امتیازی و در رده هفتم مانده است.

ایران مسابقه امروز را با ترکیب محمد موسوی، امیر غفور، میلاد عبادی پور، سعید معروف، فرهاد قائمی، عادل غلامی و مهدی مرندی آغاز کرد.

در ست اول ایتالیایی‌ها با فشار زیاد روی تیم ایران خیلی زود به امتیاز ۶ رسیدند. این ست با همین اختلاف با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ تمام شد.

در شروع ست دوم با آنکه ایرانیان کمی متفاوت‌تر ظاهر شدند اما حرکت تیمی ایتالیا اختلاف را به ۱۰ امتیاز رساند. در ادامه، بازیکنان ایران با اینکه توانستند کمی فشار تیم حریف را کم کنند، اما نهایتا نتوانستند موفق ست را تمام کنند و ست را ۲۵ به ۲۳ باختند.

ست سوم ایران در برخی مواقع از ایتالیا پیش افتاد. اما اشتباه‌های زیاد بازیکنان ایران به برتری ایتالیا انجامید که تا آخر ست ادامه پیدا کرد و نهایتا ایتالیا این ست را هم با نتیجه ۲۵ به ۲۱ از آن خود کرد.

بازی بعدی ایران در مرحله دوم روز فردا، ۱۷ سپتامبر (۲۶ شهریور) مقابل آمریکا خواهد بود که همه بازی‌هایش را در این مسابقات برده است.

ژاپن میزبان این بازی‌هاست.

مطالب مرتبط