تیم ملی فوتبال ایران به احترام قربانیان حملات بروکسل یک دقیقه سکوت کرد

حق نشر عکس ffiri

تیم ملی فوتبال ایران به احترام سالروز کشته شدن دو خبرنگار ورزشی ایرانی و همینطور همدردی با بازماندگان حملات بروکسل، جلسه تمرینی امروز را با یک دقیقه سکوت آغاز کرد.

پیش از جلسه تمرین امروز تیم ملی فوتبال، کارلوس کی‌روش، مربی تیم ملی ایران درباره حملات بروکسل و همینطور سالروز کشته شدن دو خبرنگار ورزشی در سانحه هواپیمای جرمن‌وینگز ابراز تأسف کرد.

آقای کی‌روش این این حوادث را تلخ و ناراحت‌کننده خواند و ابراز امیدواری کرد که صلح و آرامش به دنیا برگردد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به سالروز کشته شدن دو خبرنگار ایرانی، حسین جوادی و میلاد اسلامی، این اتفاقات را بسیار ناراحت‌کننده و بهت‌آور خواند: "یاد دوستانی که از دست رفتند تا ابد در قلب ما باقی می‌ماند. اعضای تیم ملی فوتبال ایران با خانواده‌های این دو خبرنگار ایرانی و همینطور با نزدیکان قربانیان حملات بروکسل، ابراز همدردی می‌کنند."

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران گفت: "متاسفانه در جهانی زندگی می‌کنیم که هر روز امکان دارد اتفاق بدی رخ دهد و خبر ناگواری بشنویم. کادر فنی و بازیکنان تیم ملی باید دعا کنند که شاهد این اتفاقات نباشند. نباید نسبت به این وقوع این حوادث بی‌تفاوت بود. تمامی افراد از ادیان مختلف حق دارند که با صلح زندگی کنند."

این جلسه تمرین به دلیل کیفیت نامناسب زمین‌های چمن کمپ تیم ملی، در زمین چمن پژوهشگاه صنعت نفت انجام شد. مسابقه با هند هفتمین بازی تیم ملی فوتبال ایران در رقابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ محسوب می‌شود. تیم ملی ایران در این گروه با ۱۴ امتیاز در صدر گروه چهارم این مسابقات قرار دارد.