کودکان

 1. آلیستر مگووان

  بی‌بی‌سی

  Tweet showing Roma's announcing Paul Lopez signing alongside an image of Lee Boxell, who went missing 31 years ago aged 15

  چرا باشگاه آ اس رم ویدئوهای مربوط به کودکان گمشده را در کنار معرفی بازیکنان جدید خود در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد؟

  خبر کامل
  next
 2. IS prisoners

  چند کودک یتیم که والدین آنها بریتانیایی و عضو داعش در سوریه بودند به بریتانیا بازگردانده شدند. آنها نخستین گروه از کودکان بریتانیایی‌تبار داعش در سوریه هستند که اجازه یافتند به کشوری که شهروند آن هستند بازگردند.

  خبر کامل
  next
 3. خانواده

  با وجود کار، مراقبت از فرزندان و دیگر مسئولیت‌های روزمره، آیا راهی وجود دارد که احساس فرسودگی نکنیم؟ دو پزشک و نویسنده از راهکارهای عملی برای داشتن خانواده آرام و شاد می‌گویند.

  خبر کامل
  next
 4. Silhouette on binary

  محققان می گویند در پی برچیده شدن یکی از 'بزرگترین بازارهای پورن کودکان در شبکه تاریک اینترنت' بیش از ۳۰۰ نفر دستگیر شده اند.

  خبر کامل
  next
 5. دو سال پیش پس از فراخوان دولت ایران مشخص شد که حدود ۱۵ هزار زن ایران ازدواج فراملی داشته‌اند که حاصل آن ۴۹ هزار و ۹۶ فرزند فاقد مدارک هویتی بود

  عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان از تأیید لایحه اعطای ‎تابعیت به فرزندان زنان ایرانی با مردان خارجی خبر داده است. تا پیش از این، فرزندان این خانواده‌ها نمی‌توانستند قبل از سن ۱۸ سالگی اوراق هویتی دریافت کنند. از سال ۱۳۱۳ تاکنون، تابعیت فقط از پدر منتقل می‌شده است.

  خبر کامل
  next
 6. شیوا نظرآهاری

  روزنامه نگار

  افغانستان

  اعتیاد کودکان در ایران دیگر موضوعی نیست که مسئولان بتوانند آن را کتمان کنند. علاوه بر شیوع استفاده از مواد مخدر در میان کودکانو نوجوانان در جامعه، تولد کودکان معتاد و اعتیاد کودکانی که در محلات فقیرنشین حاشیه شهر زندگی می‌کنند، از معضلاتی است که بسیاری از فعالان حقوق کودک در سال‌های اخیر با آن درگیر بوده‌اند.

  خبر کامل
  next
 7. crying baby

  خطوط هوایی ژاپن با ارایه خدماتی جدید به مشتریان خود اجازه می‌دهد که در صورت تمایل صندلی خود را دورتر از محل نشستن کودکان خردسال انتخاب کنند؛ به این ترتیب که صندلی رزرو شده برای کودکان زیر دو سال بروی نقشه کابین با ایموجی کودک مشخص شده تا سایر مسافران حق انتخاب داشته باشند.

  خبر کامل
  next
 8. مرگ دست‎کم هفت کودک در پی فرو ریختن یک کلاس درس در کنیا

  بر اثر فرو ریختن یک کلاس درس در نایروبی، پایتخت کنیا دست‌‎کم ۷ کودک جان باختند و ده‎ ها دانش آموز دیگر زیر آوار مانده‌‎اند. قرار است که دولت کنیا دلایل وقوع این حادثه را بررسی کند.

  خبر کامل
  next
 9. Video content

  Video caption: آیا می‌دانید؟ برنامه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸: قد و نیم قد- برنامه کودکان

  در این قسمت: می دانید قایق چطور حرکت می‌کند؟ بالن هوای داغ چطور ساخته می‌شود؟