توییتر

 1. Twitter logo seen displayed on a smartphone.

  شبکه اجتماعی توییتر هشدار داده است که هکرهایی که از سوی دولت ها از جمله ایران، مالزی و اسرائیل فعالیت می کنند، ممکن است به شماره تلفن بعضی از کاربران این شبکه دسترسی پیدا کرده باشند. البته این شبکه اعلام نکرد که شماره تلفن چه تعداد از کاربران در دسترس هکرها قرار گرفته است.

  خبر کامل
  next
 2. پرچم آمریکا

  دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در توییتی معترضان ایرانی را که در جریان اعتراض‌ها از پا گذاشتن روی پرچم آمریکا خودداری کردند ستایش کرده است. اشاره آقای ترامپ به معترضانی است که روز شنبه در اعتراض به سرنگون شدن هواپیمای مسافربری در دانشگاه بهشتی تهران تجمع کردند و از عبور از روی پرچم‌های آمریکا و اسرائیل که روی زمین نقش بسته بود خودداری کردند.

  خبر کامل
  next
 3. نقشه جعلی آمریکا و کانادا

  در کنار هزاران اظهارنظر جدی درباره کشته شدن قاسم سلیمانی در حمله آمریکا، و ابراز نگرانی از بروز یک جنگ ویرانگر دیگر در خاورمیانه، شوخی‌هایی هم با این موضوع به راه افتاده و از جمله عده‌ای در آمریکا با خطاب قرار دادن "ایران عزیز"، به شوخی از نیروهای نظامی ایران می‌خواهند که به آنها حمله نکنند.

  خبر کامل
  next
 4. توییتر

  توییتر اعلام کرده است که هزاران حساب کاربری از عربستان سعودی را بسته و گفته است این حساب‌ها بخشی از یک عملیات بزرگ جنگ روانی حکومتی بوده‌اند. موضوعات مربوط به تحریم‌های ایران از جمله محورهای کار این حساب‌ها بوده است.

  خبر کامل
  next
 5. Twitter headquarters on October 25, 2013 in San Francisco, California

  دو کارمند سابق توییتر در آمریکا به جاسوسی برای عربستان سعودی متهم شده اند. براساس این اتهامات که روز چهارشنبه در شهر سانفرانسیسکو علنی شد آنها برای به دست آوردن اطلاعات شخصی کاربران توییتر از جمله منتقدان آل سعود به ماموران سعودی کمک کردند.

  خبر کامل
  next
 6. توییتر کارزاری را برای بهتر کردن کارکرد این شبکه به راه انداخته است.

  شبکه اجتماعی توییتر اکثر حساب های کاربری تلویزیون المنار گروه حزب الله لبنان را به حالت تعلیق درآورده است. حزب الله می گوید که مدیران توییتر به علت 'فشارهای سیاسی' اعضای کنگره آمریکا دست به این اقدام زده اند.

  خبر کامل
  next
 7. Video content

  Video caption: توییتر تبلیغ سیاسی را ممنوع می‌کند

  توییتر تبلیغات سیاسی در این شبکه اجتماعی را ممنوع کرده است. شرکت توییتر گفته که می خواهد با جلوگیری از انتشار اخبار غلط و جعلی از مشکلات احتمالی جلوگیری کند.

 8. Twitter logo on a smartphone

  توییتر حساب‌های رسانه دولتی کوبا و مقام‌های این کشور را تعلیق کرده و علت آن را نقض سیاست‌های این شرکت عنوان کرد. اتحادیه صنفی روزنامه‌نگاران هوادار دولت در کوبا اقدام توییتر را محکوم کرده‌اند و آن را یک سانسور گسترده خوانده‌اند.

  خبر کامل
  next
 9. دیو لی

  خبرنگار فناوری آمریکای شمالی

  معترضان در هنگ کنگ

  توییتر و فیسبوک می گویند گام هایی برای مسدود کردن آنچه کمپین مورد حمایت دولت چین برای انتشار اخبار نادرست می دانند برداشته اند. توییتر گفت که ۹۳۶ حساب را که از آنها برای "ایجاد ترقه سیاسی در هنگ کنگ" استفاده می شد بسته است.

  خبر کامل
  next
 10. این نخستین بار است که شبکه‌ای مرتبط با عربستان توسط فیس‌بوک مسدود شده است

  فیس‌بوک روز پنج‌شنبه اعلام کرد موفق شده یک کمپین مخفی از کاربران در این شبکه اجتماعی و اینستاگرام را کشف کند که در خدمت حمایت از سیاست‌های عربستان و حمله به منتقدین این کشور بودند.

  خبر کامل
  next