بنیامین نتانیاهو

 1. تیلرسون

  رکس تیلرسون، وزیر خارجه سابق آمریکا، بنیامین نتانیاهو را متهم کرده است که با ارائه اطلاعات غلط به دونالد ترامپ، او و دولت آمریکا را "بازی می‌داده" است. او گفت: "در رابطه با بی‌بی (لقب نتانیاهو)، همیشه باید با حدی از تردید با او صحبت کنید."

  خبر کامل
  next
 2. پوریا ماهرویان

  بی‌بی‌سی

  لیبرمن

  اگر انتخابات زودهنگام اسرائیل تا کنون یک بازیگر اصلی داشته باشد، آن یک نفر آویگدور لیبرمن است. رهبرحزب دست راستی "اسرائیل خانه ما" که امتناعش برای ائتلاف با لیکود پس‌ از پیروزی در انتخابات پنج ماه پیش باعث‌ شد که دولت شکل‌نگیرد، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر در بن‌بستی قرار داد که چاره‌ای جز برگزاری‌ مجدد انتخابات نداشت.

  خبر کامل
  next
 3. رهبران احزابی که به احتمال زیاد نقش کلیدی در تشکیل دولت ائتلافی اسرائیل خواهند داشت:‌بنیامین نتانیاهو (رهبر حزب راست‌گرای لیکود)، آویگدور لیبرمن (رهبر حزب راست‌گرای "اسرائیل خانه ما")، بنی گانتس ( رهبر حزب میانه "آبی سفید")

  بر اساس نتایج غیررسمی انتخابات اسرائیل که رسانه‌های این کشور منتشر کرده‌اند، تعداد آرای دو حزب اصلی "لیکود" به رهبری بنیامین نتانیاهو و حزب راست میانه "آبی و سفید" به رهبری بنی گانتس، بسیار به هم نزدیک است و هر یک از دو حزب توانسته‌اند ۳۲ کرسی در کنست (پارلمان اسرائیل) به دست آورند.

  خبر کامل
  next
 4. Video content

  Video caption: رای گیری در انتخابات اسرائیل؛ بنیامین نتانیاهو برای بقای سیاسی‌اش تلاش می‌کند

  انتخابات سراسری اسرائیل در جریان است. این دومین انتخاباتی است که امسال برگزار شده است.

 5. بنیامین نتانیاهو (راست) قویا اتهام جاسوسی از کاخ‌سفید را رد کرده است

  بنیامین نتانیاهو، نخست‌وز‌یر اسرائیل، گزارش نشریه پولیتیکو را که به نقل از مقام‌های دولت آمریکا از کشف ابزار شنود اسرائیل در اطراف کاخ‌سفید نوشته را رد کرده است. پولتیکو نوشته بود به احتمال زیاد اسرائیل پشت کار گذاشتن ابزارهای جاسوسی بوده که در اطراف کاخ‌سفید کشف شده‌اند.

  خبر کامل
  next
 6. بنیامین نتانیاهو

  کشورهای عربی از جمله عربستان طرح انتخاباتی بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، برای ضمیمه کردن بخشی مهمی از سرزمین‌های اشغالی کرانه باختری به خاک اسرائیل را محکوم کرده‌اند. عربستان سعودی این طرح را "بسیار خطرناک" و "نقض آشکار منشور سازمان ملل متحد "خوانده است.

  خبر کامل
  next
 7. کاخ سفید پا انتشار بیانیه ای اعلام کرد رهبران آمریکا و اسرائیل درباره منافع امنیتی مشترک از جمله "تلاش برای جلوگیری از عملکرد زیان بار ایران در منطقه" گفت و گو کرده اند. بنیامین نتانیاهو هم در توییتر نوشت از آقای ترامپ به خاطر تصمیم برای افزایش تحریم های ایران تشکر کرده است.

  خبر کامل
  next