اینستاگرام

 1. محسن لرستانی

  کاظم حسینی، وکیل دادگستری، می‌گوید بازداشت محسن لرستانی، خواننده پاپ ایرانی، به یک پرونده امنیتی مربوط است و آقای لرستانی به مدیریت یک گروه اینستاگرامی ویژه افراد تراجنسی (ترنس) متهم شده است. آقای حسینی گفته "متهمین اصلی پرونده" نظامی هستند.

  خبر کامل
  next
 2. زرآبادی و جهرمی

  محمدجواد آذری جهرمی پس از آن که حمیده زرآبادی به طور رسمی از او پرسید که آیا یکی از اقوام خود را با درآمد ماهانه ۶۹ میلیون تومان به کار گرفته، این نماینده مجلس را به مناظره زنده در اینستاگرام دعوت کرده است. خانم زرآبادی از مناظره با آقای جهرمی استقبال کرده و گفته این کار در مجلس یا مکان رسمی دیگر انجام شود.

  خبر کامل
  next
 3. Video content

  Video caption: خودکشی و خودآزاری در اینستاگرام

  تحقیقات روی تلفن یک نوجوان 17 ساله نروژی که خودکشی کرده از ابعاد گسترده به اشتراک گذاشتن محتوا و مطالب مربوط به خودکشی و خودزنی در حسابهای اینستاگرام خصوصی، پرده برداشت.

 4. اوئن پینل و جس کلی

  بی‌بی‌سی عربی

  Women sold online - a montage of anonymous photos

  مقام‌های کویتی صاحبان حساب‌های اینستاگرامی را که برای خرید و فروش برده استفاده می‌شد احضار کرده‌اند.

  خبر کامل
  next
 5. Video content

  Video caption: اینستاگرام: دیگر تصاویر خودآزاری و خودکشی حق انتشار ندارند

  اینستاگرام می‌گوید رویکردش را در مورد محتوای مضر و آزاردهنده تغییر می‌دهد. فشار بر اینستاگرام در پی خودکشی دختری 14 ساله در بریتانیا بیشتر شده.

 6. فاطمه خ. مشهور به سحر تبر

  تلویزیون ایران سه‌شنبه شب ۳۰ مهر ۹۸ اعترافات فاطمه خ. مشهور به سحر تبر را پخش کرد. این زن حدودا ۲۲ ساله در این برنامه علیه خود اعتراف می‌کند. خبرنگار زن صدا و سیما اتهامات اورا چنین فهرست می‌کند: "ترویج خشونت، گسترش اباحه‌گری، تشویق جوانان به فساد، هنجارشکنی". تلویزیون ایران پیش از این هم سابقه پخش اعترافات اجباری دستگیرشدگان را دارد.

  خبر کامل
  next
 7. بهزاد پورصالح

  روزنامه نگار

  ایران

  در سال‌ّهای اخیر یک چیز تغییر اساسی کرده است. شبکه‌های اجتماعی مورد اقبال مانند توییتر که پیش‌تر با حربه فیلترشدن محدود می‌شدند حالا به عرصه حضور نیروهای نظام سیاسی ایران تبدیل شده است. همه آنجا هستند، از مردم عادی تا کاربرانی که به ارزشی مشهورند، از بازیگران تا سلبریتی‌های دیگر، از وزیر و نماینده مجلس تا حساب‌های رسمی رئیس‌جمهوری و رهبر ایران.

  خبر کامل
  next
 8. Video content

  Video caption: تبلیغات پزشکی بدون مجوز در اینستاگرام ممنوع شد

  سازمان نظام پزشکی ایران اعلام کرده است که تبلیغات دارویی، آرایشی و بهداشتی یا امور پزشکی در اینستاگرام و فضای مجازی بدون مجوز این سازمان ممنوع است.

 9. لباسهایی که بری کوتوما طراحی کرده بود را افراد مشهوری نظیر بازیگران سینما، خواننده‌ها، مدل‌ها، رقصنده‌ها و افراد تاثیرگذار (اینفلوئنسرها) در فضای مجازی پوشیده بودند

  در سال‌های اخیر تعداد زیادی از کسب و کارهای کوچک در کشورهای مختلف جهان از طریق اینستاگرام خود را به مشتریان رسانده‌اند؛ در ایران هم با افزایش محبوبیت این شبکه اجتماعی بر تعداد این گونه کسب و کارهای آنلاین افزوده شده است. در بعضی موارد این کسب و کارهای کوچک تنها محل امرار معاش بوده و غفلت از محافظت از آن تاوان سنگینی برای صاحب حساب کاربری داشته است.

  خبر کامل
  next
 10. این نخستین بار است که شبکه‌ای مرتبط با عربستان توسط فیس‌بوک مسدود شده است

  فیس‌بوک روز پنج‌شنبه اعلام کرد موفق شده یک کمپین مخفی از کاربران در این شبکه اجتماعی و اینستاگرام را کشف کند که در خدمت حمایت از سیاست‌های عربستان و حمله به منتقدین این کشور بودند.

  خبر کامل
  next