اپل

 1. شرکت اپل

  شرکت اپل می‌گوید "با دیدی عمیق‌تر" برخورد با مرزهای مورد مناقشه را بررسی می‌کند. اوکراین از اپل به خاطر نشان دادن شبه جزیره کریمه به عنوان بخشی از سرزمین روسیه بر روی نقشه‌ها و همچنین اپلیکیشن‌های پیش بینی وضع آب و هوا این شرکت انتقاد کرده است.

  خبر کامل
  next
 2. پال رینکون

  دبیر اخبار علمی، بی بی سی نیوز

  پردازنده سیکامور

  گوگل می گوید برای اولین بار موفق به ساخت یک کامپیوتر کوانتومی با عملکردی بسیار برتر نسبت به رایانه های موجود شده است. با این حال "آی‌بی‌ام" که به طور جداگانه برای ساختن کامپیوترهای کوانتومی تحقیق می کند بعضی از ارقام گوگل را زیر سوال برد.

  خبر کامل
  next
 3. نیما اکبرپور

  کلیک فارسی‌

  تسبیح الکترونیک واتیکان

  این هفته خواهیم دید که چگونه عکسی با کیفیت از چشم یک خواننده منجر به آزار جنسی او شد، از تولد یک گوشی با ظاهری نامتعارف خواهیم گفت، از لغو پروژه خودروی برقی دایسون خبر می‌دهیم و یک گوشی را معرفی می‌کنیم که در نیم ساعت شارژ می‌شود.

  خبر کامل
  next
 4. هنگ‌کنگ

  شرکت اپل اپلیکیشنی را که تظاهرکنندگان هنگ‌کنگ برای ردیابی حرکت پلیس برای مقابله با معترضان استفاده می‌کنند حذف کرده و گفته است این ابزارک، مقررات اپل را نقض کرده است.

  خبر کامل
  next
 5. دیو لی

  بی‌بی‌سی

  شرکت‎ها فعالیت‎های شما را با هدف جاسوسی ضبط نمی‎کنند بلکه می‎خواهند بفهمند فناوری‎هایی که تازه عرضه کرده‎اند چه زمانی دچار اشکال می‎شود و دلیلش چیست.

  در میان هزاران هزار کلمه‎ای که متون مربوط به سیاست‌های حفظ حریم خصوصی غول‌های فناوری را تشکیل می‌دهند، کلمه "انسان" به ندرت به چشم می‎خورد. مسأله نیروی کار انسانی این اواخر در"سیلیکون ولی" به موضوعی حساس تبدیل شده است؛ جنجالی تازه که فقط خود شرکت‎ها در آن مقصر هستند.

  خبر کامل
  next