سقوط هواپیمای اوکراینی در ایران

 1. Video content

  Video caption: بدرقه آخر دو مسافر پرواز اوکراینی در لندن

  پس از بیش از 40 روز، مراسم خاکسپاری سعید طهماسبی و نیلوفر ابراهیم، دو نفر از قربانیان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی در قبرستان چیزیک لندن برگزار شد.

 2. Video content

  Video caption: گفتگو با مجید نوروزی که برادرش در سرنگونی هواپیمای اوکراینی کشته شد

  پرواز تهران - کی یف که دقایقی پس از ترک فرودگاه امام خمینی هدف دو موشک قرار گرفت ، تقریبا پر بود. 176 سرنشین داشت که از این تعداد 167 نفر مسافر بودند و 9 نفر خدمه پرواز.

 3. Video content

  Video caption: پرواز 752 اوکراین؛ 40 روز بعد و ده‌ها سئوال بی‌جواب

  !چهل روز پیش، دو موشک قلب آسمان پایتخت ایران را شکافتند و بر پیکر هواپیمایی مسافربری نشستند، نقطه شروع خلق یک رسوایی

 4. Video content

  Video caption: وزیر خارجه کانادا: ما که نمی‌توانیم آزمایشگاه جعبه سیاه را به ایران بفرستیم

  وزیر امور خارجه کانادا به تازگی در حاشیه نشست امنیتی مونیخ با همتای ایرانی‌اش دیدار کرد.

 5. Video content

  Video caption: گفتگو با حامد اسماعیلیون که همسر و دخترش را در سرنگونی هواپیمای اوکراین از دست داد

  پرواز تهران - کی یف که دقایقی پس از ترک فرودگاه امام خمینی هدف دو موشک قرار گرفت ، تقریبا پر بود. 176 سرنشین داشت که از این تعداد 167 نفر مسافر بودند و 9 نفر خدمه پرواز.

 6. اسامی قربانیان هواپیمای اوکراینی

  مراسم چهلمین روز سرنگونی پرواز ۷۵۲ خطوط هوایی اوکراین که با موشک‌های سپاه پاسداران در ایران سرنگون شد، در کی‌یف پایتخت این کشور برگزار شد. همزمان در مقابل سفارت ایران در کی‌یف هم تجمعی برگزار شد. روی پلاکارد تجمع‌کنندگان نوشته شده بود: "دست از دروغگویی بردارید، به قربانیان احترام بگذارید."

  خبر کامل
  next
 7. نشست خبری روحانی

  رئیس جمهوری ایران در نشستی خبری سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراین با پدافند سپاه را "یک اشتباه موردی" خواند و از واکنش سپاه ستایش کرد. او همچنین گفت که آمار کشته‌های اعتراضات آبان در اختیار پزشکی قانونی است و افزود که این نهاد می‌تواند آمار را اعلام کند، اما خود در این باره سکوت کرد.

  خبر کامل
  next
 8. Video content

  Video caption: سایه هواپیمای سرنگون شده اوکراین بر کنفرانس امنیتی مونیخ

  مناقشه ایران و آمریکا، توافق احتمالی کاخ سفید با طالبان و هشدارهای دولت دونالد ترامپ درباره توسعه نفوذ چین بر نشست امنیتی مونیخ در آلمان سایه انداخته است.

 9. محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران

  محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران گفته است کشورش قادر به استخراج اطلاعات از جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی نیست اما آن را در اختیار دولت‌های خارجی قرار نخواهد داد. او گفته است ایران به نرم‌افزار و تجهیزات تخصصی از آمریکا یا دیگر کشورهای غربی برای دریافت اطلاعات جعبه سیاه نیاز دارد.

  خبر کامل
  next
 10. ظریف و ترودو

  جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا به خاطر دیدار با محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ مورد انتقاد قرار گرفته است. مقام‌های کانادا گفته‌اند دلیل این دیدار این بوده که نخست‌وزیر کانادا نشان دهد کشورش در مورد تحقیقات در مورد سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراین جدی است.

  خبر کامل
  next