ایزوله کردن خود

 1. زنی در حال تماشای تلویزیون

  'بینج واچینگ' عبارتی است که این سال‌ها زیاد می‌شنویم. آیا شما هم در دوران قرنطینه بی‌وقفه تلویزیون می‌بینید؟ نگران نباشید، تنها نیستید. اما چه باعث می‌شود تا ما بی‌‎وقفه فیلم ببینیم؟آیا برای ما خوب است؟

  خبر کامل
  next
 2. l

  مدیران شرکت داروسازی فایزر که به علت تولید واکسن کرونا با درآمدی کلان در یک سال گذشته روبرو شده‌اند پیش‌بینی کرده‌اند که فروش واکسن کرونا برای درازمدت و همچون واکسن آنفلوآنزا درآمدزا باقی بماند.

  خبر کامل
  next
 3. ۲۵۷ شهر ایران در وضعیت قرمز قرار دارند.

  علیرضا رییسی سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در ایران اعلام کرده است برای مقابله با گسترش بیش از پیش ویروس کرونا در این کشور تصمیم گرفته شده که سراسر کشور به مدت ده روز، از شنبه تعطیل شود.به گفته اقای رییسی در پایان این ده روز، بسته به نتیجه ارزیابی‌ها ممکن است این تعطیلی ادامه پیدا کند.

  خبر کامل
  next
 4. File picture of tourists at Beijing's Daxing International Airport

  ژاپن می‌گوید نمونه‌گیری مقعدی برای تست کرونا از شهروندان این کشور در مبادی ورودی به چین باعث «ناملایمات روانشناختی» مسافران شده و از پکن خواسته این کار را متوقف کند.

  خبر کامل
  next
 5. تست کووید

  بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا، اعلام کرده بر اساس یافته‌های اولیه، گونه‌های جدید ویروس کرونا که در بریتانیا ظهور پیدا کرده احتمال دارد "مرگ‌بارتر" باشد.

  خبر کامل
  next
 6. A woman gets a dose of Sputnik V vaccine in Moscow, Russia. Photo: 18 January 2021

  دبیرکل سازمان جهانی بهداشت با انتقاد شدید از نحوه توزیع واکسن کرونا در جهان گفته کشورهای متمول بدون توجه به نیازهای جهانی خود را در الویت قرار داده‌اند و با رویکرد «اول-من» برای خرید عمده واکسن خیز برداشته‌اند. این در حالی است که به گفته دبلیو-اچ-او بسیاری از سالمندان در کشورهای فقیر چشم به راه واکسنی مانده‌اند که جوانان تندرست در کشورهای ثروتمند دریافت می‌کنند.

  خبر کامل
  next
 7. Lockdown in Newark-on-Trent

  بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا ساعت ۸ شب به وقت لندن در سخنانی تلویزیونی اعلام کرد که به منظور مقابله با گونه جدید ویروس کرونا که به گفته او ۴۰-۷۰ درصد سریع‌تر سرایت می‌کند، کل انگلستان از نیمه شب دوشنبه، چهارم ژانویه، وارد قرنطینه ملی خواهد شد.

  خبر کامل
  next
 8. مورچه‌ها، این موجودات سخت کوش شاید بهتر از هر جاندار دیگری بلدند در شرایط سخت و ناپایدار دوام بیاورند.

  مورچه‌ها، این موجودات سخت کوش شاید بهتر از هر جاندار دیگری بلدند در شرایط سخت و ناپایدار دوام بیاورند.

  خبر کامل
  next
 9. US President-elect Joe Biden receives a dose of a vaccine against the coronavirus disease at a Delaware hospital

  جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا، پس از دریافت نخستین نوبت واکسن کرونا گفت علت آن که خواسته لحظه واکسن زدن او به طور زنده از تلویزیون پخش شود آنست که به مردم کشورش نشان دهد واکسن ایمن است و همه باید با اعتماد به سیستم پزشکی آن را دریافت کنند. او پیش‌تر وعده داده بود که در ۱۰۰ روز نخست ورودش به کاخ‌سفید ۱۰۰ میلیون دوز واکسن کرونا را در سراسر آمریکا توزیع و در دسترس مردم قرار دهد.

  خبر کامل
  next
 10. سوئد

  کارل گوستاو شانزدهم پادشاه سوئد گفته بسیاری از مردم جان خود را از دست داده‌اند و کشور نتوانسته است به آنها کمک کند.

  خبر کامل
  next