مجمع تشخیص مصلحت نظام

 1. لعیا جنیدی معاون حقوقی رئیس جمهور ایران گفته دولت تمام تلاش خود را برای جلوگیری از ورود به فهرست سیاه اف ای تی اف انجام داده است

  لعیا جنیدی، معاون رئیس جمهور ایران در امور حقوقی گفته است که دولت برای جلوگیری از بازگشت مجدد این کشور به فهرست سیاه گروه ویژه اقدام مالی (اف‌ای‌تی‌اف) تلاش خود را انجام داده اما "اکنون همه چیز از حوزه اختیارات دولت خارج شده است".

  خبر کامل
  next
 2. اف ای تی اف

  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ایران کنوانسیون مقابله با تأمین مالی تروریسم (CFT) را "بدتر از برجام" توصیف کرده است. صادق لاریجانی گفته: "بدانید من به وظیفه‌ام عمل می‌کنم. من فکر خودم این است که این مصوبات مجلس قطعی نباشد. معلوم نیست که مصلحت باشد هم چنین چیزی. ولو فوائدی هم دارد؛ مفاسدی هم دارد. روی ترازو باید گذاشت. به نظر من خطر امنیتی‌اش بسیار شدیدتر است".

  خبر کامل
  next
 3. "نامساعد بودن هوا" بررسی لوایح پیوستن به اف‌ای‌تی‌اف را به تعویق انداخت

  در حالی که احمد توکلی رای اکثریت مجمع تشخیص مصلحت نظام را مخالف پیوستن ایران به اف‌ای‌تی‌اف می‌داند، شماری از نمایندگان مجلس در تلاش هستند تا نظر آیت‌الله علی خامنه‌ای را به تصویب لوایح مرتبط جلب کنند.

  خبر کامل
  next
 4. معاون رئیس‌جمهوری: "خوب است مردم در جریان مذاکرات درون دولت، مجلس، شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت قرار گیرند."

  مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار بیانیه‌ای تازه‌ترین سخنان معاون اول رئیس جمهوری را درباره "نظر موافق" آیت الله علی خامنه‌ای درباره لوایح اف ای تی اف و سی اف تی را رد کرده است.

  خبر کامل
  next