ژاپن

 1. چهل نفر از مسافران آمریکایی کشتی تفریحی دایموند پرنسس که در ژاپن قرنطینه شده است، به ویروس کرونا مبتلا شده اند. این افراد در میان چهارصد مسافر آمریکایی این کشتی شناسایی شده اند. بیشتر این مسافران قرار است با دو هواپیما به آمریکا برگردند. بیماران شناسایی شده در بیمارستان های ژاپن بستری خواهند شد.

  خبر کامل
  next
 2. کرونا

  در پی گزارش روزنامه ایران در مورد مرگ یک بیمار مشکوک به ابتلای به ویروس کرونا در تهران، یک مقام وزارت بهداشت این گزارش را تکذیب کرده و گفته است که تا کنون هیچ مورد ابتلای به این ویروس از جمله در میان افراد بازگشتی از چین به ایران دیده نشده است.

  خبر کامل
  next
 3. مجسمه شنی

  در حالیکه تعداد قربانیان ویروس کرونا به ۱۰۱۶ نفر رسیده و تعداد مبتلایان آن از مرز ۴۲ هزار نفر گذشته، دولت چین تعدادی از مقامات و مسئولان این کشور را به دلیل اهمال و کوتاهی در مبارزه با این ویروس برکنار کرد.

  خبر کامل
  next
 4. پکن

  آمار مبتلایان و تلفات ناشی از ویروس کرونا در چین افزایش یافته و یک نوزاد در میان مبتلایان بوده است. کشورهای مختلف تدابیری را برای مقابله با آن اتخاذ کرده‌اند و تاجیکستان از قرنطینه چند صد نفر خبر داده است. مقامات ایرانی پنهان‌کاری در مورد تلفات این بیماری را تکذیب کرده‌اند.

  خبر کامل
  next
 5. Video content

  Video caption: ناوشکن ژاپنی‌ها در راه دریای عمان؛ توکیو می‌گوید وارد خلیج‌ فارس نمی‌شویم

  ژاپن امروز یک کشتی جنگی را برای تأمین امنیت کشتیرانی راهی دریای عمان کرد.

 6. Rain at night

  لیام وونگ طراح گرافیک و توسعه دهنده بازی‌های ویدیویی است که عکاسی هم می‌کند و در این مجموعه عکس‌ها شب‌های توکیو، پایتخت ژاپن را ثبت کرده است.

  خبر کامل
  next
 7. ژاپن

  ژاپن می‌گوید روال مهاجرتی و خروج از این کشور را سخت می‌کند این تصمیم پس از آن اعلام شد که کارلوس گون، رئیس پیشین نیسان، از ژاپن گریخت. آقای گون با اتهام تخلف مالی روبرو بود و با قرار وثیقه آزاد شده بود اما اجازه خروج از کشور را نداشت اما هفته پیش از ژاپن گریخت

  خبر کامل
  next
 8. ژاپن

  ویدئوی دوربین مداربسته‌ از کارلوس گون رئیس پیشین "نیسان" منتشر شده که او را در حالی نشان می‌دهد که تنها از خانه خارج می‌شود. او به اتهام تخلف مالی در ژاپن دستگیر شده بود و با قرار وثیقه یک میلیارد ین (هشت میلیون و نهصد هزار دلار) آزاد شده بود اما اجازه خروج از کشور را نداشت. او این اتهامات را در کرده است.

  خبر کامل
  next
 9. کارلوس گون

  لبنان درخواستی را از پلیس بین‌الملل (اینترپل) برای دستگیری کارلوس گون، رئیس سابق نیسان دریافت کرده است. آقای گون چند روز پیش بعد از ترک ژاپن، کشوری که قرار بود او را به اتهام سوءاستفاده مالی محاکمه کند، از طریق استانبول و با یک هواپیمای خصوصی به لبنان رفت. او در خانه‌اش در توکیو تحت نظر بود.

  خبر کامل
  next
 10. Carlos Ghosn pictured in 2018

  زمانی غول صنعت خودروسازی بود و در ژاپن جایگاهی افسانه‌ای داشت. سپس یکی از معروفترین مظنونان جنایی این کشور شد. حالا هم به یک فراری بین‌المللی تبدیل شده است.

  خبر کامل
  next