هلند

 1. آنا هالیگن

  بی‌بی‌سی، لاهه

  صحنه قتل

  ترور اخیر یک حقوقدان سرشناس در هلند موجب شوکه شدن مردم این کشور و مطرح شدن سئوال‌هایی در باره تجارت مواد مخدر و جامعه شده است

  خبر کامل
  next
 2. Detectives at the scene in The Hague, 29 November

  پلیس هلند می‌گوید یک روز پس از حمله با چاقو در شهر لاهه که به مجروح شدن سه نوجوان انجامید توانسته مهاجم را که یک مرد ۳۵ ساله است را دستگیر کند. دو دختر ۱۵ ساله و یک پسر ۱۳ ساله قربانیان این حمله با چاقو بودند که پس از مداوا اکنون از بیمارستان مرخص شده‌اند.

  خبر کامل
  next
 3. کودکان در اردوگاههای سوریه

  براساس رای دادگاه تجدیدنظر هلند، دولت این کشور موظف نیست که فعالانه در بازگرداندن فرزندان اعضای گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) مشارکت کند. این کودکان در حال حاضر در اردوگاه‌های شمال سوریه هستند. دولت هلند گفته که ورود به شمال سوریه بسیار خطرناک است.

  خبر کامل
  next
 4. File image of Schiphol airport entrance

  خلبانی در فرودگاه اسکیپول آمستردام به طور تصادفی زنگ خطر ربایش هواپیما را به صدا در آورده که به یک واکنش عمده امنیتی دامن زده است. پلیس نظامی هلند در ساعت ۱۹:۳۰ به وقت محلی در توییتی نوشته بود که درحال تحقیق درباره یک "وضعیت مشکوک" هستند.

  خبر کامل
  next
 5. Police in Dordrecht

  پلیس می گوید در یک تیراندازی در شهر دوردرخت هلند سه نفر کشته شده اند. یک نفر دیگر هم در این حادثه در محله هایمرستاین به شدت زخمی شده است.

  خبر کامل
  next
 6. سانتریفوژ

  عباس موسوی، سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به اطلاعات تازه‌ای که پیرامون چگونگی راهیابی بدافزار استاکس‌نت به تاسیسات اتمی ایران منتشر شده گفته این گزارش‌ها را با دقت در دست بررسی دارد. وبسایت خبری "یاهو‌نیوز" روز گذشته در گزارشی مفصل از جزییات تازه‌ای درباره چگونگی نصب و حملات با ویروس استاکس‌نت در تاسیسات اتمی خبر داده بود.

  خبر کامل
  next
 7. پوشیدن صورت

  در هلند از امروز محدودیت‌هایی برای پوشاندن صورت در ساختمان‌های عمومی به مورد اجرا گذاشته می شود. این محدودیت علاوه بر پوشش‌های اسلامی مثل برقع و نقاب، شامل پوشیدن کلاه‌ ایمنی موتورسواری و دوچرخه سواری و کلاه‌ اسکی هم می‌شود. پلیس، بیمارستان‌ها و کارکنان سیستم حمل و نقل عمومی با چنین قانونی مخالفت کرده‌اند.

  خبر کامل
  next
 8. Video content

  Video caption: مرمت تابلوی 'گشت شبانه' اثر رامبراند

  به آن عملیات گشت شبانه می گویند. این عملیات که دست کمی از طراحی یک عملیات نظامی ندارد برای ترمیم تابلوی گشت شبانه اثر معروف رامبراند نقاش هلندی است.

 9. Video content

  Video caption: فینال جام جهانی فوتبال زنان

  تا ساعاتی دیگر در استادیوم المپیک لیون از بین تیم‌های آمریکا و هلند قهرمان جام جهانی فوتبال زنان مشخص خواهد شد.

 10. یک شبه نظامی در اوکراین

  سه شهروند روس و یک شهروند اوکراینی متهم شده‌‍اند که با انتقال موشک به مناطق شرقی اوکراین در ساقط کردن هواپیمای بویینگ ۷۷۷ شرکت هواپیمایی مالزیایی در پرواز ام‌اچ۱۷ و کشتن ۲۹۸ سرنشین آن نقش داشته‌اند.

  خبر کامل
  next