ورزش

 1. مانت

  تقابل لیورپول و چلسی، مهمترین بازی هفته بیست و هفتم لیگ برتر بود که در پایان آن پنجمین باخت پیاپی لیورپول در ورزشگاه خودش رقم خورد. در فوت‌و‌فن نگاهی انداخته‌ایم به این بازی بزرگ.

  خبر کامل
  next
 2. مبارزه‌ای برای تصاحب تمامی کمربندهای معتبر سنگین‌وزن بوکس جهان

  باب آروم، کارگزار بوکس می‌گوید که آنتونی جاشوا و تایسون فیوری برای برگزاری مسابقه به توافق رسیده‌اند.

  آنتونی جاشوای ۳۱ ساله کمربند قهرمانی سازمان‌های آی‌بی‌اف، دبیلو بی‌او و دبیلو بی‌ای را در اختیار دارد و تایسون فیوری ۳۲ ساله، دیگر بوکسور بریتانیایی نیز صاحب کمربند قهرمانی سازمان دبلیو‌بی‌سی است. با برگزاری مسابقه بین این دو بریتانیایی یک نفر برای اولین بار در تاریخ صاحب تمامی کمربند‌های معتبر سنگین‌وزن می‌شود.

  پس از پیروزی جاشوا مقابل کوبرات پولف در دسامبر، ادی هرن، کارگزار او گفت که انجام مقدمات برگزاری این مسابقه دو روزه امکان‌پذیر است. اما حالا آروم، کارگزار فیوری می‌گوید بر سر تمام موارد توافق شده است.

  View more on twitter
 3. المپیک توکیو

  کمیته برگزاری بازی‌های المپیک توکیو قرار است ۱۲ مدیر زن جدید به هیئت اجرایی خود اضافه کند. این اقدام چند هفته پس از آن صورت گرفت که یوشیرو موری، رئیس وقت کمیته برگزاری بازی‌های المپیک توکیو، به دلیل اظهاراتش درمورد زنان مجبور شد که از سمتش کناره‌گیری کند.

  خبر کامل
  next
 4. فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد

  فرهاد مجیدی به طور رسمی سرمربی استقلال شد. مجیدی قبل از محمود فکری نیز سرمربی این باشگاه بود و استقلال با هدایت او نایب قهرمان لیگ برتر و جام حذفی فوتبال ایران شد. این برای سومین بار است که مجیدی هدایت آبی‌پوشان را برعهده می‌گیرد.

  View more on twitter
 5. گی‌یم بالاگه

  کارشناس فوتبال اسپانیا

  Lionel Messi looks dejected

  انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا در هفتم مارس (یکشنبه آینده)، مهمترین انتخابات در سال‌های اخیر این باشگاه خواهد بود. سه نامزد ریاست باشگاه، با وجود شخصیت‌هایی بسیار متفاوت، در بسیاری از موارد، دیدگاه‌های مشابهی دارند. نامزدهای ریاست باشگاه در این مطلب از برنامه‌های آینده خود می‌گویند.

  خبر کامل
  next
 6. Video content

  Video caption: بر کناری سر مربی تیم فوتبال استقلال

  محمود فکری از سمت خود به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران کناره گیری کرد.

 7. داوود شرفی

  خبرنگار ورزشی

  محمود فکری

  سرمربی تیم فوتبال استقلال، از سمت خود استعفا کرد. این در حالی است که یک شب قبل رسانه‌های ایران گزارش دادند که هیئت مدیره باشگاه استقلال پس از تساوی با مس رفسنجان به اتفاق آرا، به قطع همکاری با آقای فکری رای داده‌اند . اما چه شد که کار محمود فکری به اینجا رسید؟

  خبر کامل
  next
 8. محمود فکری، سرمربی استقلال، استعفا داد

  محمود فکری پس از حدود دو ساعت جلسه با مسئولان باشگاه استقلال، از سمت سرمربی‌گری این تیم کناره‌گیری کرد.

  او گفت: "من استعفا دادم و کارم با استقلال تمام شد. امیدوارم این تصمیم برای همه خیر باشد. به تمرین استقلال هم نمی‌روم چون همه چیز تمام شد."گفته می‌شود که فرهاد مجیدی گزینه اصلی جانشینی آقای فکری است.

  View more on instagram
 9. پرسپولیس

  هفته شانزدهم لیگ برتر و آغاز نیم فصل دوم مسابقات، با پیروزی سپاهان، فولاد و پرسپولیس و تساوی استقلال همراه بود. نتایج هشت بازی نخستین هفته اول نیم فصل دوم، شمایل صدر و قعر جدول را بیش از قبل روشن کرد. پرسپولیس و سپاهان "مقتصدانه" می‌برند و استقلال حساس‌ترین امتیازات را از دست می‌دهد.

  خبر کامل
  next
 10. کرانچار

  زلاتو کرانچار گرچه در فوتبال ایران نتوانست کارنامه‌ای پر افتخار مانند استانکو پابلکوویچ یا برانکو ایوانکوویچ داشته باشد، اما آن چه بیش از توانایی فنی او در خاطره‌ها می‌ماند شخصیت آرام و دوست‌داشتنی این مربی کروات است؛ مردی که نه اهل جنجال بود و نه شکایت به دادگاه.

  خبر کامل
  next