قطر

 1. محمد بن عبدالرحمان آل ثانی، وزیر امور خارجه قطر پس از ورود به تهران با محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران

  وزیر خارجه قطر در سفری به تهران با جواد ظریف همتای ایران خود دیدار و گفت‌و گو کرد. کشته شدن قاسم سلیمانی در عراق و وضعیت حساس منطقه از جمله موضوعات این دیدار بوده است. وزیر خارجه قطر با حسن روحانی نیز دیداری داشته است.

  خبر کامل
  next
 2. محمد جواد ظریف، وزیر امورخارجه ایران، در همایش "دوحه" یک‌بار دیگر بر "طرح صلح هرمز" تاکید کرد. آقای ظریف در پایتخت قطر با اشاره به تنش در منطقه افزود که هیچکس به هیچ عنوان از رقابتی که بخواهد دیگری را حذف کند سودی نخواهد برد.

  خبر کامل
  next
 3. کیوان حسینی

  بی‌بی‌سی

  ملک سلمان

  در آستانه چهلمین نشست سران کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس، این احتمال به شکل جدی مطرح است که آغاز پایان بحران قطر کلید بخورد و این کشور بار دیگر به دامان برادران عربش بازگردد. کیوان حسینی به این سئوال می‌پردازد که چرا عربستان در مسیری قرار گرفته که ناچار شده از خواسته‌هایی که از قطر داشته، کوتاه بیاید؟

  خبر کامل
  next
 4. محمد بن عبدالرحمان آل ثانی، وزیر امور خارجه قطر

  قطر مذاکره با عربستان سعودی برای پایان دادن به بحران موجود میان این دو کشور را تائید کرده است. وزیر امور خارجه قطر گفته است دیگر 'صحبتی از ۱۳ شرط غیرممکن نیست و مذاکرات از چنین سطحی گذر کرده است.'

  خبر کامل
  next
 5. افغانستان قطر

  تیم ملی فوتبال افغانستان در آغاز دور برگشت رقابت‌های انتخابی جام جهانی و جام ملت‌های آسیا با نتیجه خفیف یک بر صفر در مقابل قطر، قهرمان آسیا باخت. تیم انوش دستگیر در نیمه اول صاحب یک ضربه پنالتی هم شد، اما این پنالتی توسط عمران حیدری خراب شد تا افغانستان شانس برتری مقابل حریفش را از دست بدهد.

  خبر کامل
  next
 6. صندوق بین‌الملی پول

  صندوق بین‌المللی پول پیش‌بینی خود را از رشد اقتصادی ایران و عربستان اصلاح کرد و به دلیل تحریم‌های آمریکا، تنش‌های منطقه‌ای و کاهش قیمت نفت آن را کاهش داد. این صندوق همچنین پیش‌بینی کرده تمام کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا رشد اقتصادی ضعیفتری در قیاس با پیش‌بینی شش ماه داشته باشند.

  خبر کامل
  next
 7. Video content

  Video caption: ماراتن در شب؛ آزمایش قطری‌ها جواب نداد

  ماراتنی که در دوحه پایتخت قطر برگزار شد، استثنایی بود! به این دلیل که دوندگان به جای روز در شب دویدند.

 8. بن سادرلند

  بی‌بی‌سی

  Aston Villa v West Ham United

  در حالی‎که کشمکش سیاسی میان عربستان سعودی و قطر بسیاری از مسابقات مهم ورزشی جهان را تحت‎تأثیر قرار داده، مقام‎های ارشد فوتبال، از جمله رؤسای لیگ برتر انگلیس، از اپراتورهای ماهواره‎ای در عربستان خواسته‎اند به فراهم کردن بستری برای نقض حق نشر پایان دهند.

  خبر کامل
  next
 9. مارتین مازور

  بی‌بی‌سی

  Surgeon, general shot

  برخلاف بیشتر ساختمان‌های خیره‌کننده‌ای که پایتخت قطر با آن‌ها شناخته می شود، بیمارستان سبیتار را با هدف جلب توجه طراحی نکرده‌اند. این ساختمان نه از سنگ مرمر ایتالیایی ساخته شده، نه ۵۰ طبقه است و نه حتی در تاریکی شب چشمک می‌زند. در خط افق خیره‌کننده شهر دوحه، بیمارستان سبیتار حضوری نامرئی دارد.

  خبر کامل
  next
 10. ظریف

  محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، در درباره مسابقه تسلیحاتی در خاورمیانه هشدار داده و گفته است که فروش تسلیحات آمریکا منطقه خلیج فارس را به "انبار باروت آماده اشتعال" تبدیل کرده است.

  خبر کامل
  next