اعتراض

 1. Video content

  Video caption: گفتگو با یکی از مهندسان پیشین پروژه اینترنت ملی ایران

  گفتگو با یکی از مهندسان پیشین پروژه اینترنت ملی ایران

 2. Video content

  Video caption: اعتراض‌ها در ایران؛ شاهد عینی از اصفهان

  اعتراض‌ها در ایران؛ شاهد عینی از اصفهان

 3. کرج

  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای در واکنش به اعتراض‌ها و ناآرامی‌های اخیر هشدار داده است که "با ادامه هرگونه ناامنی و اقدامات مخل آسایش و آرامش مردم قاطعانه" برخورد خواهد کرد. سپاه مجموعه‌ای از عوامل خارجی را مسبب اعتراض‌ها خوانده است.

  خبر کامل
  next
 4. Video content

  Video caption: کناره گیری رئیس جمهوری بولیوی از قدرت بعد از 12 سال

  اوا مورالس، رئیس جمهوری بولیوی تحت فشار ارتش استعفا کرد.

 5. اردوغان

  رجب طیب اردوغان می‌گوید "حدس‌هایی" دارد که چه دست‌هایی پشت اعتراضات عراق است، و احتمال می‌دهد که این اعتراضات به ایران هم گسترش پیدا کند. آقای اردوغان همچنین گفت موضع ایران درباره عملیات ترکیه در شمال سوریه مایه "آزردگی خاطر" شده است.

  خبر کامل
  next
 6. بغداد

  به گفته منابع امنیتی و درمانی عراق شب گذشته در جریان حمله معترضان به کنسولگری ایران در شهر کربلا دست کم سه نفر از معترضان با تیراندازی نیروهای امنیتی کشته شدند. وزارت خارجه عراق حمله به کنسولگری ایران را محکوم کرده است. گزارش‌ها از بغداد حاکی است ماموران امنیتی امروز به سوی معترضان تیراندازی کرده‌اند.

  خبر کامل
  next
 7. Video content

  Video caption: اعتراض سینماگران ایرانی به فشارها

  دویست نفر از دست‌اندرکاران سینما در بیانیه‌ای ده ماده‌ای از مصائب حرفه‌ای خود گفته‌اند.

 8. بغداد

  اعتراض‌های عراق در روز جمعه، به رغم هشداری که از سوی آیت‌الله سیستانی منتشر شد، به درگیری‌های پراکنده میان نیروهای امنیتی و شهروندان انجامید. در بغداد نیروهای امنیتی تلاش کردند با شلیک گاز اشک آور معترضین را متفرق کنند. ساعتی پیشتر آیت‌الله سیستانی درباره خشونت‌های بیشتر هشدار داده بود.

  خبر کامل
  next
 9. الجزایر

  روز جمعه، سالگرد استقلال الجزایر با راهپیمایی هزاران معترض همراه شد که خواستار انقلابی جدید در این کشور بودند. معترضین همچنین با برنامه‌ریزی حکومت برای برپایی انتخابات ریاست جمهوری در ماه آینده مخالفت کردند. تظاهرات روز جمعه یکی از بزرگترین اعتراض‌های الجزایر در ۹ ماه اخیر توصیف شده است.

  خبر کامل
  next
 10. سعد حریری در حالی از مقام نخست وزیری استعفا کرد که نه تنها علیه اعتراض‌ها موضعی سخت نگرفت بلکه برنامه‌ای اصلاحی هم معرفی کرد.

  سعد حریری در حالی از مقام نخست وزیری استعفا کرد که نه تنها علیه اعتراض‌ها موضعی سخت نگرفت بلکه برنامه‌ای اصلاحی هم معرفی کرد. اصلاحات اقتصادی مورد نظر آقای حریری با استقبال تظاهرکنندگان در شهرهای لبنان رو به رو نشد و او که رقبای سیاسی‌اش را مانعی برای کامیابی می‌دانست سرانجام استعفا کرد.

  خبر کامل
  next