اسرائیل

 1. کاتص

  اسرائیل کاتص، وزیر امور خارجه اسرائیل در واکنش به نامه سه کشور اروپایی به دبیر کل سازمان درباره ایران، خواستار تشکیل ائتلاف میان کشورهای عربی با غرب به رهبری آمریکا برای مقابله با ایران شد. روز پنج‌شنبه، کشورهای اروپایی عضو برجام در نامه مشترکی به دبیر کل سازمان ملل، برنامه موشکی ایران را مغایر با مصوبه شورای امنیت خواندند.

  خبر کامل
  next
 2. این نخستین بار در تاریخ اسرائیل است که علیه یک نخست وزیر در زمان حکومت اعلام جرم می شود

  اویخای مندلبلیت، دادستان کل اسرائیل، که در سه پرونده اتهام فساد مالی علیه بنیامین نتانیاهو کیفرخواست صادر کرده است می گوید آقای نتانیاهو در دوره رسیدگی قضایی به کناره گیری از سمت خود ملزم نیست.

  خبر کامل
  next
 3. این نخستین بار در تاریخ اسرائیل است که علیه یک نخست وزیر در زمان حکومت اعلام جرم می شود

  گیدون سعار عضو ارشد حزب لیکود و رقیب سیاسی بنیامین نتانیاهو از برگزاری انتخابات درون حزبی لیکود در آینده نزدیک خبر داده است.

  خبر کامل
  next
 4. نتانیاهو

  در تازه‌ترین واکنش بین‌المللی به اعتراض‌ها در ایران، بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر اسرائیل از کشورهای جهان خواست تا با هم متحد شوند و "فشار بر رژیم ایران را تشدید کنند." او در توییتر نوشت که حکومت ایران، "صدها تن از مردم ایران را به خاک و خون کشیده است."

  خبر کامل
  next
 5. Video content

  Video caption: نتانیاهو رکورد دیگری شکست

  بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل، صدور کیفرخواست علیه خود را کودتا توصیف کرده و گفته که در پلیس و دستگاه قضائی، توطئه ای علیه او در جریان است.

 6. این نخستین بار در تاریخ اسرائیل است که علیه یک نخست وزیر در زمان حکومت اعلام جرم می شود

  بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل گفته که به رغم کیفرخواست صادره علیه او مبنی بر دریافت رشوه، فریب و سوءاستفاده از اعتماد عمومی به رهبری کشورش ادامه خواهد داد. آقای نتانیاهو پلیس و تحقیق کنندگان را به تلاش برای انجام کودتا متهم کرد.

  خبر کامل
  next
 7. بنیامین نتانیاهو

  دادستان اسرائیلی بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل را رسما به دریافت رشوه، فریب و سوء استفاده از اعتماد متهم کرده است. این برای نخستین بار در تاریخ اسرائیل است که علیه یک نخست‌وزیر این کشور در زمان حکومت اعلام جرم می‌شود.

  خبر کامل
  next
 8. بنی گانتس از حزب آبی و سفید

  بنی گانتس، رهبر حزب آبی و سفید اسرائیل، به رئیس جمهوری این کشور گفته است یک ماه تلاش او برای تشکیل یک دولت ائتلافی به جایی نرسیده است. این نخستین بار در تاریخ اسرائیل است که رهبر دو حزب به طور پیاپی از تشکیل یک دولت ائتلافی ناکام مانده اند.

  خبر کامل
  next
 9. عکس آرشیوی از جنگنده اف-۱۶ اسرائیل

  وزارت دفاع اسرائیل می گوید روز چهارشنبه به تلافی راکت های شلیک شده از سوریه حملات "وسیعی" علیه نیروهای قدس ایران و نیروهای مسلح سوریه انجام داده است. سوریه این حمله را "سنگین" توصیف کرد و یک خبرنگار خبرگزاری فرانسه در دمشق گفت صدای چند انفجار مهیب را شنیده است.

  خبر کامل
  next
 10. A man rides a donkey past construction workers building new houses in the Israeli settlement of Kiryat Arba, east the West Bank town of Hebron, August 24, 2017

  آمریکا رسما اعلام کرد که از نظر این کشور ساخت و سازهای اسرائیل در کرانه باختری در نتاقض با حقوق بین‌الملل نیست. این در حالی است که مصوبات سازمان ملل متحد ساخت شهرک های یهودی نشین در این مناطق را غیرقانونی می‌داند و این مناطق را سرزمین‌های اشغالی می‌داند.

  خبر کامل
  next