تایلند

 1. Elon Musk

  ایلان ماسک، مدیر میلیاردر کارخانجات تسلا از اتهام بدنام کردن غواص بریتانیایی تبرئه شد. این دو سال گذشته و در جریان نجات دانش‌آموزان تایلندی از غاری که زیر آب فرو رفته بود با هم درگیری لفظی پیدا کردند و ماجرا به شکایت ورنون آنورس و ادعای خسارت ۱۹۰ میلیون دلاری از ایلان ماسک انجامید.

  خبر کامل
  next
 2. Video content

  Video caption: تایلند: بازگشایی غاری که فوتبالیستها در آن گرفتار شده بودند

  غارهای استان چیانگ رای در شمال تایلند دوباره به روی گردشگران باز شده است.

 3. رولاند هیوز و چایوت رونچارنچای

  بی‌بی‌سی

  جواهرات

  سرقت جواهرات گرانبهای یکی از قصرهای عربستان سعودی در سال ۱۹۸۹ که زنجیره‌ای از قتل‌ها را به دنبال داشت، به بحرانی سیاسی تبدیل شد که تا به امروز هم ادامه داشته است. مردی که در پس این سرقت قرار داشت حالا در گفت و گویی بی سابقه از این ماجرا پرده برمی‌دارد.

  خبر کامل
  next
 4. سینینات که ۳۴ سال دارد اولین محبوبه درباری پس از تقریبا یک قرن بود

  دوشنبه گذشته، اعلام پادشاه تایلند مبنی بر این که تمام عنوان‌ها و مقام‌هایی را که به معشوقه رسمی‌اش داده بود، از او پس گرفته موجب حیرت ناظران شد. درست چند ماه قبل بود که پادشاه تایلند عنوان محبوبه رسمی را به زن مورد علاقه‌اش داده بود.

  خبر کامل
  next
 5. Asian elephant and calf standing in water

  هفته گذشته تایلند شاهد بزرگ‌ترین تراژدی در مورد فیل‌هایش بود؛ زمانی که ۱۱ حیوان جان خود را برای نجات دادن یک بچه فیل در رودخانه‌ای خروشان از دست دادند. اما اگر جنبه احساسی ماجرا را کنار بگذاریم، چطور ممکن است که فیل‌ها نسبت به هم مهر بورزند و همچنین مهارت لازم برای نجات یک بچه فیل را داشته باشند؟

  خبر کامل
  next
 6. A sedated tiger is seen in a cage as officials start moving tigers from Thailand"s controversial Tiger Temple

  بیش از نصف ۱۴۷ ببری که سه سال پیش از یک معبد جنجالی در تایلند نجات داده شدند، جان خود را از دست دادند.

  خبر کامل
  next