سفر

 1. رابین لوینسون-کینگ

  بی‌بی‌سی

  پدری که پسرش را به مغولستان برد تا موبایلش را کنار بگذارد

  اگر بخواهید نوجوانی موبایلش را کنار بگذارد و با شما صحبت کند چه کار باید بکنید؟ جیمی کلارک که همه عمرش را به اسکی، کوهنوردی و پیاده‌روی گذرانده است، نگران این بود که رابطه‌اش با پسرش کوبی که تمام روز در خانه سرش در گوشی تلفن بود در حال از دست رفتن است.

  خبر کامل
  next
 2. عوارض

  یک روز پس از تصویب ماده‌ای از لایحه مالیات بر ارزش افزوده توسط مجلس ایران، ابهامات درباره تفاوت این مالیات با عوارض قبلی کماکان ادامه دارد. بعضی نمایندگان مجلس این مالیات را همان عوارض خروج می‌دانند و بعضی دیگر البته مالیات "جدید" را افزون بر عوارض دانسته‌اند. هم‌اکنون عوارض خروج از ۲۲۰ هزار تومان تا۴۴۰ هزار تومان متغیر است.

  خبر کامل
  next
 3. Person jumping between 2019 and 2020 years

  سال آینده دو اتفاق مهم پیش روی دنیا است: المپیک توکیو و انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا. اما جز این‌ها چه؟ بهتر است در سال آینده به کدام رویدادها و چهره‌ها توجه کنیم؟

  خبر کامل
  next
 4. فرودگاه‌ بین‌المللی ونوکووا

  سفارت ایران در روسیه در اطلاعیه‌ای شیوه رفتار با بعضی از مسافران ایرانی در یکی از فرودگاه‌های مسکو را "غیر قابل پذیرش" خوانده و از مقام‌های روسیه خواسته "احترام شهروندان ایرانی" را حفظ کنند. در این اطلاعیه به مسافران ایرانی هشدار داده شده که صرف داشتن ویزا به معنای "ایجاد حق برای آنان جهت ورود به خاک روسیه نیست."

  خبر کامل
  next
 5. فوتبال

  این روزها به لطف اینستاگرام می‌توانیم ۲۴ ساعته در جریان زندگی فوتبالیست‌های معروف باشیم و حتی زمانی که در تعطیلات هستند هم می‌توان آن‌ها را تعقیب کرد.

  خبر کامل
  next