حیوانات

 1. هنوز دلیلی برای مرگ ناگهانی صدها سار اعلام نشده است

  لاشه صدها پرنده در جاده‌ای در شمال ولز مشاهده شده و تحقیقات در باره دلیل مرگ آنها آغاز شده است. پلیس ولز گفته است لاشه خونین ۲۲۵ سار در جاده‌ای در انگلسی، شهرستانی در شمال ولز دیده شده است.

  خبر کامل
  next
 2. Cow dons VR headset on a Russian farm

  یک مزرعه پرورش حیوانات در روسیه برای گاوهایش عینک‌های وی‌آر (واقعیت مجازی) زده است تا اضطراب آن‌ها را کاهش دهد. این عینک‌ها که با "ساختار سر گاوها" تطبیق پیدا کرده‌اند، تصاویری "بی‌نظیر شبیه‌سازی شده از تابستان یک علفزار" را نشان می‌دهند.

  خبر کامل
  next
 3. Video content

  Video caption: نمایش عمومی حیوانات مومیایی شده مصر باستان برای نخستین بار

  در نزدکی شهر قاهره پایتخت مصر، برای اولین بار تعداد زیادی از حیوان‌های مومیایی شده برای عموم به نمایش گذاشته شده‌ که در یک گورستان باستانی کشف شده‌اند.

 4. پژوهش‌ها نشان می‌دهد که این باور عمومی که سگ‌ها در ازاء هر یک سال سن انسان، هفت سال سن دارند، یک افسانه است. بنا به یافته‌های تازه، روند عمر در سگ‌ها بسیار بی‌قاعده است است.

  خبر کامل
  next
 5. Three antler deer

  روز دوشنبه که استیو لیندبرگ، قانون‌گذار پیشین دوربین به دست از خانه خارج شد، در فکر این بود که یک عکس حیات وحش برای صفحه فیسبوکش بگیرد.

  خبر کامل
  next
 6. پرندگان راجستان

  اجساد هزاران پرنده از ده‌ها نوع و گونه مختلف در اطراف یک دریاچه آب شور در راجستان هند پیدا شده است. علت مرگ این پرندگان مشخص نیست. ساکنان این منطقه این اتفاق را بی‌سابقه خواندند.

  خبر کامل
  next
 7. حشرات

  حشرات بی شمارترین و متنوع‌ترین جانوران روی کره زمین هستند. اما چرا آنها اینقدر موفق هستند؟ و آیا واقعا امکان دارد که روزی حشرات کنترل جهان را به دست بگیرند؟

  خبر کامل
  next
 8. A brown goat bites down on some dry shrubbery

  چریدن حدود ۵۰۰ بز در مراتع اطراف کتابخانه رونالد ریگان مانع از سرایت حریق به این مرکز اسناد ریاست جمهوری سابق آمریکا شده است.

  خبر کامل
  next
 9. تنبل

  تنبل‌ها یکی از محبوب‌ترین پستانداران دنیا هستند و با اینکه ظاهرشان آشناست، اطلاع زیادی درباره آن‌ها نداریم. این مطلب در مورد ده واقعیت جالب در مورد تنبل‌ها است، برگرفته از تحقیق گسترده‌ دکتر ربکا کلیف.

  خبر کامل
  next
 10. Rat in little plastic car

  پژوهشگران در دانشگاه ریچموند در آمریکا به چند موش یاد دادند که ماشین‌های کوچک پلاستیکی را برانند. آنها می‌گویند موش‌‎ها با یاد گرفتن راندن ماشین‌های کوچک اضطراب کمتری احساس می‌کنند.

  خبر کامل
  next