خشونت جنسی

 1. هیوار حسن

  بی‌بی‌سی عربی

  زنانی که می‌گویند شب زفاف آن‌ها زندگی‌شان را نابود کرده

  چهار زن با بخش عربی بی‌بی‌سی از شب عروسی خود حرف زده‌اند. شبی که قرار است بهترین لحظات زندگی زوج‌ها را رقم بزند برای این چهار زن به قدری تکان دهنده بوده که خاطره‌ بدش با آنها مانده است.

  خبر کامل
  next
 2. سوء استفاده جنسی از زنان و دختران عراقی

  تحقیقات بی‌بی‌سی نشان می‌دهد که بعضی از روحانیان شیعه در عراق، دختران جوان و حتی کودکان را تحت عنوان ازدواج موقت، برای رابطه جنسی می‌فروشند.

  خبر کامل
  next
 3. کتی سیلور

  بی‌بی‌سی

  اگر زنی مردی را به سکس وادار کند، تجاوز محسوب می‌شود؟

  اگر مردی بدون رضایت زنی نزدیکی جنسی همراه با دخول انجام دهد، تجاوز محسوب می‌شود. اگر زنی مردی را بدون رضایت او مجبور کند تا با او سکس همراه با دخول انجام دهد، چطور؟ بنا بر قوانین موجود در انگلستان و ولز این کار تجاوز محسوب نمی‌شود اما نویسندهٔ تحقیق تازه‌ای در مورد این پدیده می‌گوید باید تجاوز محسوب شود.

  خبر کامل
  next
 4. ویرجینیا جوفره در کنار شاهزاده اندرو

  یکی از زنان شاکی در پرونده جفری اپستین، سرمایه‌دار آمریکایی، دوباره اتهام جنسی علیه شاهزاده اندرو، فرزند سوم ملکه بریتانیا را تکرار کرده است. او با آقای اپستین رابطه دوستانه‌ای داشت و ویرجینیا جوفره می‌گوید وقتی زیر سن قانونی بوده شاهزاده اندرو سه بار به او تجاوز کرده است.

  خبر کامل
  next
 5. مگا موهان و حیدر احمد

  بی‌بی‌سی

  سامی قربانی خشونت جنسی

  یک نظرسنجی بی‌بی‌سی از جهان عرب نتیجه‌ غیرمنتظره‌ای را در عراق نشان داد. مردها بیشتر از زنان آزار جنسی زبانی و تجاوز جنسی فیزیکی تجربه کرده‌اند. آیا واقعا می‌تواند این طور باشد؟

  خبر کامل
  next
 6. Jeffrey Espstein

  پزشکی قانونی نیویورک دلیل مرگ جفری اپستین، سرمایه‌دار متهم به قاچاق کودکان را رسما خودکشی با طناب دار اعلام کرده است.

  خبر کامل
  next
 7. فریده ریحانی

  روزنامه نگار

  زن

  ازدواج سفید یا هم‎باشی در سال‎های اخیر، محل بحث‌های فراوانی در ایران بوده است. در جامعه سنتی ایران که تا یک‎دهه قبل هرگونه ارتباط میان دو جنس، مورد تقبیح جامعه قرار می‏گرفت، رواج پدیده ازدواج سفید، یعنی زندگی مشترک بدون ثبت رسمی، موجب واکنش‎های بسیاری از سوی جامعه‎شناسان و حتی رهبر جمهوری اسلامی شده است،

  خبر کامل
  next
 8. مظنونان اسرائیلی

  دوازده نوجوان اسرائیلی به ظن تجاوز به یک دختر ۱۹ ساله بریتانیایی در دادگاهی در قبرس حاضر شدند. گفته شده که حادثه در هتلی در تفریحگاه ساحلی ایاناپا در قبرس اتفاق افتاده است. یکی از این نوجوانان ۱۵ ساله است و بقیه ۱۶ تا ۱۸ ساله دارند.

  خبر کامل
  next
 9. یوگیتا لیمای

  بی‌بی‌سی

  Afghan pedestrians make their way along a street in downtown Kabul on January 14, 2014

  موجی از اظهارات و اتهامات در مورد آزار و اذیت جنسی در بالاترین سطح دولت افغانستان به راه افتاده است. مقامات رسمی هر گونه خطایی را انکار می‌کنند اما تحقیق بی‌بی‌سی حاکی از شنیده‌هایی از زبان زنان، مبنی بر چنین اذیت‌وآزار‌هایی است.

  خبر کامل
  next
 10. دالسی لی و لاریسا کنلی

  بی‌بی‌سی

  - دست کم دو دانشجو که در گفت‎و‎گوها آنلاین به آن‎ها اشاره شده بود از نحوه عملکرد دانشگاه در رابطه با این پرونده شکایت کردند، پیام‌‎هایی که خشونت جنسی را با جزئیات به تصویر می‎کشیدند

  آنا، دانشجوی دانشگاه واریک انگلستان گفت‎وگوهای خصوصی دوستانش در اینترنت را پیدا کرد، پیام‎هایی با مضمون خشونت جنسی که در آن‎ها بارها به او هم اشاره شده بود.

  خبر کامل
  next