حقوق حیوانات

 1. پژوهش‌ها نشان می‌دهد که این باور عمومی که سگ‌ها در ازاء هر یک سال سن انسان، هفت سال سن دارند، یک افسانه است. بنا به یافته‌های تازه، روند عمر در سگ‌ها بسیار بی‌قاعده است است.

  خبر کامل
  next
 2. A brown goat bites down on some dry shrubbery

  چریدن حدود ۵۰۰ بز در مراتع اطراف کتابخانه رونالد ریگان مانع از سرایت حریق به این مرکز اسناد ریاست جمهوری سابق آمریکا شده است.

  خبر کامل
  next
 3. کریس با پشم‌های بیش از حدش

  کریس، پشمالوترین گوسفند جهان، مرد. این گوسفند که از نژاد مرینوس بود و چهار سال پیش در نزدیکی کانبرا پایتخت استرالیا دیده شد که به دلیل سنگینی پشمش قادر نبود بدرستی حرکت کند.

  خبر کامل
  next
 4. Video content

  Video caption: پلیس ایران حیوان آزاران را تعقیب می‌کند

  پلیس ایران می‌گوید قصد دارد برای مقابله با حیوان‌آزاری، شعبه‌ای را برای پایش جرم های محیط زیستی و برخورد با آنها راه بیاندازد.

 5. ایران

  پلیس امنیت و اماکن در ایران برای چندین مغازه‌ "پت‌شاپ" در تهران که غذا و محصولات مرتبط با حیوانات خانگی مانند سگ و گربه به مشتریان عرضه می‌کنند، اخطاریه پلمب صادر کرده است.

  خبر کامل
  next
 6. Video content

  Video caption: باغ وحشی که پناهگاه گونه‌های در حال انقراض جهان است

  بارها درباره مشکلات نگهداری از حیوانات، بخصوص گونه های در حال انقراض شنیده‌ایم. حیواناتی که بسرعت در حال از بین رفتن هستند.

 7. Video content

  Video caption: ممنوعیت جهانی فروش بچه فیل

  گرفتن و فروش بچه فیل های آفریقایی به باغ وحش‌ها به شکلی تقریبا فراگیر ممنوع شده است.

 8. Cuban crocodile

  یکی از دو کروکودیلی که در دهه ۷۰ میلادی به فیدل کاسترو، رهبر فقید کوبا تعلق داشتند دست مردی سوئدی را که به داخل محل نگه‌داری آنها در اکواریومی در استکهلم فرو برده بود گاز گرفت به طوری که او برای مداوا راهی بیمارستان شد.

  خبر کامل
  next
 9. روجا اسدی

  بی‌بی‌سی

  سگ

  در چند روز گذشته فیلم‌هایی دلخراش و آزار دهنده‌ای در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شد که نشان می‌داد ماموران دارند گروهی سگ را با تزریق احتمالا اسید می‌کشند. کاربران می‌گفتند این اتفاق توسط شهرداری کهریزک انجام شده است.

  خبر کامل
  next
 10. Video content

  Video caption: اندونزی بزرگترین مارمولک‌های جهان را از گزند گردشکران دور می‌کند

  دولت اندونزی در حال بررسی بستن جزیره کومودو به روی گردشگران است. جاکارتا می‌گوید دلیل این اقدام، فشار ناشی از گردشگری انبوه است.