بسته شدن پروندۀ کلینتون چه تأثیری بر انتخابات دارد؟
پخش این فایل در دستگاه شما پشتیبانی نمی شود.

بسته شدن پروندۀ کلینتون چه تأثیری بر انتخابات دارد؟

پلیس فدرال آمریکا (اف‌بی‌آی) اعلام کرده است که با بررسی ای‌میل‌های تازه‌کشف‌شده خانم کلینتون، هیچ عنصر مجرمانه‌ای را در آنها ندیده است. این همان استنتاجی است که تابستان گذشته هم اف‌بی‌آی اعلام کرده و گفته بود که استفاده خانم کلینتون از ای‌میل شخصی‌اش بی‌پروایانه بوده، اما نه مجرمانه.

اعلام خبر تحقیق دوباره اف‌بی‌آی از پرونده ای‌میل‌های هیلاری کلینتون که نُه روز پیش صورت گرفت، تأثیر چشمگیری بر نتایج نظرسنجی‌ها در روزهای اخیر گذاشته بود و فاصلۀ نامزد دموکرات‌ها را با دونالد ترامپ جمهوری‌خواه به حداقل ممکن طی دو سال گذشته رسانده بود.

در چشم‌انداز بامدادی دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ (هفتم نوامبر ۲۰۱۶) داریوش رجبیان، مجری برنامه، در این باره با حضور قهرمان سلیمانپوراز کنشرگران کارزار انتخاباتی هیلاری کلینتون و حسین خرم، از اعضای کمیته مشاوران خاورمیانه دونالد ترامپ میز گردی انجام داد. او در آغاز از حسین خرم پرسید که آیا با اعلام خبر اف‌بی‌آی می‌شود گفت که اردوی جمهوری‌خواهان از یک برگ برنده‌اش محروم شد؟

چشم‌انداز بامدادی رادیو بی‌بی‌سی از ساعت ۷ تا ۹ بامداد هر روز بر روی این امواج و فرکانس‌های رادیویی و ماهواره‌ای پخش می‌شود.

برای شنیدن سایر مطالب رادیوی بی‌بی‌سی، به صفحۀ رادیو مراجعه کنید یا برنامه‌های ما را بر روی ساوندکلاود بشنوید.