'ملانیا ترامپ پیش از کسب مجوز، در آمریکا به طور غیر قانونی کار کرده'

حق نشر عکس Getty Images

خبرگزاری آسوشیتدپرس می‌گوید مدارکی را مشاهده کرده که نشان می‌دهد ملانیا ترامپ، همسر متولد اسلوونی دونالد ترامپ پیش از آن که اجازه کار در آمریکا داشته باشد، به طور غیرقانونی در این کشور کار کرده است.

این خبرگزاری می‌گوید مدارک نشان می‌دهد وقتی خانم ترامپ برای اولین بار به آمریکا رفت به طور غیر قانونی کار کرده است.

خانم ترامپ که قبلا مدل بود در اوت ۱۹۹۶ وارد آمریکا شد و در ماه اکتبر اجازه کار دریافت کرد اما طبق اسناد و مدارک موجود، او برای ده کار مدلینگ و پیش از صدور مجوز کار مبلغ ۲۰ هزار دلار دریافت کرده بود.

ملانیا، همسر سوم دونالد ترامپ است. این دو در سال ۲۰۰۵ ازدواج کردند.

آقای ترامپ موضعی سفت و سخت در برابر مهاجران غیرقانونی اتخاذ کرده و وعده داده در صورتی که به ریاست جمهوری برسد مهاجران غیر قانونی را که سابقه جنایی داشته باشند از کشور اخراج خواهد کرد.

ستاد انتخاباتی آقای ترامپ هنوز واکنشی به ادعاهای مطرح شده نشان نداده است.

خانم ترامپ اوت امسال، در پاسخ به ادعاهای مطرح شده در مورد چگونگی روند مهاجرت او به آمریکا گفته بود که 'در تمامی مراحل پیرو قانون و مقررات مهاجرت بوده' است.

آخرین تلاش‌ها

در حالی که چند روز به زمان برگزاری انتخابات مانده، هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ دو نامزد اصلی این انتخابات در شهرهای مختلف این کشور در تلاش برای جذب آرای رای‌دهندگان هستند.

در نظرسنجی‌ها خانم کلینتون هنوز پیشتاز است اما از زمان اظهارنظر رئیس پلیس فدرال اف‌بی‌آی در مورد پرونده ای‌میل‌های خانم کلینتون، آقای ترامپ روز به روز به خانم کلینتون نزدیک‌تر شده و شماری از رسانه‌های آمریکایی اینک احتمال پیروزی او در انتخابات را مطرح می‌کنند.

خانم کلینتون قرار است امروز به فلوریدا سفر کند و به پیشرفت‌های اقتصادی و اجتماعی به دست آمده در دوران ریاست‌جمهوری باراک اوباما اشاره کند. در مقابل آقای ترامپ نیز مدام از "نخبگان فاسد واشنگتن" انتقاد می‌کند و وعده تغییر را می‌دهد. آقای ترامپ قرار از سه ایالت حساس فلوریدا، کارولینای شمالی و نوادا دیدار کند.

خبرنگار بی‌بی‌سی می‌گوید دو کاندیدا در این مقطع زمانی تلاش دارند تا هواداران خود را مجاب کنند تا رای دهند و روی رای‌دهنده‌های مرددی که هنوز تصمیم نگرفته‌اند، تمرکز نمی‌کنند.

مطالب مرتبط