کمدین آمریکایی برای انتشار عکس 'سر بریده ترامپ' عذرخواهی کرد

کتی گرفین، کمدین، آمریکا، ترامپ
توضیح تصویر،

کتی گرفین کمدین و بازیگر آمریکایی برنده جایزه گرمی در سال ۲۰۱۳ است

کتی گرفین، کمدین آمریکایی، با انتشار ویدئویی، برای انتشار عکسی جنجالی از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، در توییترعذرخواهی کرد. او در این عکس ماسکی خون‌آلود شبیه آقای ترامپ را در دست گرفته بود.

این کمدین آمریکایی در این ویدئو از مخاطبان خود "خواهش کرده" که او را ببخشند، او گفته این حرکت او عبور از خطوط قرمز بوده است.

او در این ویدئو گفته است:" من تازه واکنش‌ها به این تصاویر را دیدم. من یک کمدین هستم و شورش را در آوردم. من از خط قرمزها عبور کردم و این حرکت زیاده از حد بود."

خانم گرفین با اشاره به تاثیری که این عکس روی مخاطبان گذاشته گفته است: "این تصویر بیش از اندازه ناراحت کننده بود. من می‌دانم چه تاثیری روی مردم گذاشته است. می‌دانم که اصلا بامزه نبود و از شما خواهش می‌کنم که من را ببخشید."

کتی گرفین گفته او از تیلر شیلدز عکاس این عکس جنجالی خواسته تا آن را از شبکه‌های اینترنتی پاک کند.

انتشار این عکس موجی از انتقادها را در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشت، دونالد ترامپ جونیور، پسر رئیس جمهور آمریکا، در واکنش به این عکس در اکانت توییتر خود نوشت:" تهوع‌ ‌آور اما نه غافل‌گیر کننده، این تصویر چپ امروز است، آنها این حرکت را قابل قبول می‌دانند."

چلسی کلینتون، دختر هیلاری کلینتون رقیب دونالد ترامپ در انتخابات سال ۲۰۱۶ هم انتشار این تصویر را محکوم و آن را "رذیلانه و اشتباه" توصیف کرده است: " جوک در مورد کشتن رئیس جمهور به هیچ وجه بامزه نیست."

کتی گرفین ۵۶ ساله بازیگر و کمدین و دارنده جوایز متعدد یکی از منتقدان پر و پاقرص دونالد ترامپ بوده است.