پلیس آمریکا هشت جسد را در یک تریلی در تگزاس پیدا کرد

تگزاس

منبع تصویر، EPA

پلیس تگزاس می‌گوید جسد هشت نفر را پشت یک تریلی پیدا کرده است. این تریلی در پارکینگ یک فروشگاه زنجیره‌ای در شهر سن آنتونیو پارک کرده بود.

به گفته پلیس ۳۰ نفر دیگر در این تریلی بودند که ۲۰ نفر آنها به بیمارستان منتقل شده اند و حال آنها به دلیل گرمازدگی و کم آبی بدن وخیم است.

سخنگوی اداره گمرک و مهاجرت گفت که یک نفر دیگر از این گروه در بیمارستان محلی درگذشت.

پلیس اعلام نکرده که تریلی از کجا به سن آنتونیو آمده بود اما گفته که راننده تریلی در بازداشت است.

پلیس تحقیقات در باره احتمال قاچاق انسان را آغاز کرده و و اداره مهاجرت آمریکا سعی دارد وضعیت اقامت قربانیان را مشخص کند.

ویلیام مک‌مانوس رییس پلیس سن‌آنتونیو به خبرنگاران گفت پلیس با تلفن یکی از کارمندان فروشگاه وال‌مارت از موضوع مطلع شده است. از سرنشینان تریلی از این کارمند درخواست آب کرده بود.

تصاویر دوربین فروشگاه نشان می‌دهند بعضی از سرنشینان تریلی سوار خودروهای گذری شده و احتمالا برخی نیز پیاده به جنگل اطراف گریخته‌اند.

منبع تصویر، SAN ANTONIO POLICE DEPARTMENT

چارلز هود رییس آتش نشانی منطقه می‌گوید آتش‌نشان‌ها بعد از نیمه شب به محل حادثه رسیدند و هشت جسد را پشت تریلی پیدا کردند، بدون نشانه‌ای از وجود آب یا دستگاه تهویه در پشت تریلی.

او گفت دمای بدن برخی از آنها که زنده مانده‌اند بیش از اندازه زیاد شده و ضربان قلبشان به ۱۳۰ در دقیقه رسیده بوده است. به جز بیست نفری که حالشان وخیم است، هشت نفر هم که در شرایط بهتری بودند در بیمارستان بستری‌اند.

ریس آتش‌نشانی تایید کرد دو نفر از درگذشتگان کودک بوده‌اند. او همچنین گفت در هوای گرم و خشک سن آنتونیو این که تمام ۳۸ نفری که در پشت تریلی محبوس شده بودند جان خود را از دست نداده‌اند خوش‌شانسی بوده است.